Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amire összpontosìt az ember,...

Amire összpontosìt az ember, az teljesül?

Figyelt kérdés
Mindig a munkámnak éltem. Ezt a főnökök mindig kihasználták. Èn kerültem mindig az utolsó helyre. Már régóta azt csinálom, hogy semleges gondolataim vannak mindennel kapcsolatban. Aztán arra figyeltem fel, hogy ha valaki nem fordìt semmire figyelmet, az a nyerő. Utánozzam ezt?
2020. aug. 26. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

"Aztán arra figyeltem fel, hogy ha valaki nem fordìt semmire figyelmet, az a nyerő." Hát, ezt nehéz lesz eladnod egy általad okozott közlekedési baleset bírósági tárgyalásán...


Megtennéd, hogy átfogalmazod úgy a kérdést, hogy annak legyen értelme?

2020. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Ha teszel valamiért, akkor van rá esélyed hogy elérd azt (előfeltételezve, hogy reális a cél, persze). De ez céltól függően elég soktényezős dolog lehet, szóval nem garantált hogy mindent elérsz amiért teszel.

Ellenben ha nem teszel érte, akkor persze még annyi esélyed sincs rá.

2020. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valamire nagyon összpontosítasz, akkor nagyobb eséllyel veszed észre a lehetőségeket is, amik segíthetnek a célod elérésében, de magától semmi nem válik valóra csak mert mantrázod. Képzeld el olyannak, mint a közösségi oldalak reklámjait, ajánlott oldalait, vagy az online keresőt, ha egy témára gyakran keresel, máris feldobja a hozzá kapcsolódó egyéb oldalakat, reklámokat. Pl. én mostanában rakok össze akváriumot, keresem a megfelelő felszerelést, dekorációt, stb. Mostanában gyakran jelennek meg ilyen témában reklámok is számomra.
2020. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, amiért megdolgozol az teljesül.
2020. aug. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!