Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeztem munkaügyis...

Jelentkeztem munkaügyis képzésre, aminek lassan már indulnia kéne, de még mindig nem szóltak. Telefonàljak nekik, vagy mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülye kérdés, de még soha nem voltam ilyen helyzetben. Amikor rendes esti képzésre jelentkeztem, akkor kétszer kellett felvennem az iskolával a kapcsolatot, és utána már az órarendet kaptam, szóval nem nagyon van tapasztalatom munkaügyis képzéssel kapcsolatban. Valaki azt mondja, hogy "zaklatni" kell őket, valaki meg azt, hogy várjak. Nagyon szeretnék bekerülni a képzésre. Ha le is megyek, akkor mondjam azt, hogy jelentkeztem, és érdeklődni szeretnék indul-e? Mert ennyivel a biztonsági őr sem fog beengedni(a biztonsági őr áll az ajtóban, és indokolni kell, hogy miért akarunk bemenni, a vírus miatt) Szerintetek mit csináljak?
2020. aug. 26. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
"Zaklasd" őket telefonon. Az ott dolgozók semmivel sincsenek motiválva hogy rendesen végezzék a dolgukat, és semmilyen következménye nincs annak, ha rosszul végzik.
2020. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A munkaügyi központos tanfolyamok nagyon nehezen indulnak el. Az egy dolog hogy jelentkeztél de sok mindennek teljesülnie kell hogy induljon a képzés. Minimum jelentkezik 20-25 ember akiből najd válogatnak. Amig ez nincs meg addig nem fog indulni. Nem azért nem hívnak mert lusták. Hidd el hívni fog ha indul. De ez ilyen. Nem össze hasonlítható egy esti sulival. Itt a színvonal is sokkal alacsonyabb lesz, minden téren. Ne számíts nagy dolgokra. Itt az a lényeg csak hogy le zavarják a képzést valahogy és ennyi. De azért felhivhatod mert megtudja mondani hányan jelentkeztek eddig és megtudod érdemes e várni erre vagy sem.
2020. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!