Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több állást is megpályáztam...

Több állást is megpályáztam és egyet elfogadtam, de ha időközben lenne egy másik ami jobban bejön akkor azt hogyan előnyös jelezni?

Figyelt kérdés
Szeptember közepétől kezdeném a próbaidőt (csak azért vállaltam el mert muszáj voltam), ha időközben felhívnak máshonnan mi a legjobb módja közölni, hogy az a pozíció jobban érdekel, de azért mégse tűnjek úgy mintha folyamatosan váltogatnék és nem stabil munkahelyet keresek.
2020. aug. 28. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szolsz hogy bocsi mégsem. Kaptam jobb ajanlatot köszi
2020. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet nem volt egyértelmű én az interjúra gondoltam a leendő munkáltatónál. Az akkori önéletrajzomban amit beküldtem még nem szerepel, ha megkérdeznék, hogy mikor tudnék kezdeni akkor említsem meg vagy inkább ne?
2020. aug. 28. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Előnyösen? Sehogy.

Max korrektül tudod. Amikor eldöntötted, felhívod az illetékest és elmondod neki, hogy kaptál jobb ajánlatot. Nem halogatod, tűnsz el, tiltod le a számukat és hasonlók.

2020. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont erre (is) van a próbaidő, ha a jobb ajánlat a te szempontodból tényleg jobb (jobb fizetés, jobb munkaidő, közelebb van, jobban szakmádba vágó, érdekesebb kihívás... mindegy), és ezt korrekten tálalod, senki nem fog rosszat gondolni rólad.

Nekem volt egy kolléganőm, aki végig sunnyogott próbaidő alatt, egyértelmű volt, hogy nem fog itt maradni, de közben túljátszotta magát, na, az nem volt korrekt, de nem marasztaltuk.

2020. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!