Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más sem bír 8 vagy több...

Más sem bír 8 vagy több órákat dolgozni?

Figyelt kérdés

Helló.

Valamiért nem bírok folyamatosan 8 vagy akár 9 órákat dolgozni. Árufeltöltésnél 2 műszakot dolgoztam, de folyton néztem az órát, és nem nagyon telt az idő, pedig próbáltam nem mindig néegetni. Gyári monoton munkában is mintha megállt volna az idő. Egyszerűen nem tudom elképzelni magam mindennap fél napig dolgozzak valaki másnak. Mindenhova kb. undorral megyek. Próbáltam több féle munkát eddig, de mind otthagytam pár hét vagy hónap után. Voltam gyári munkás még szakiskolán gyakorlaton ott azért más volt, de ott is néztük az órát. Utána voltam árufeltöltő de azt nem bírtam mert kissé szoiális fóbiás vagyok, utáltam mikor mászkáltak körülöttem, folyton kérdezgettek. Atán voltam postai kézbesítő de azt egy hónapig ment, mert addig csak levélválogatás volt és ülőmunka, de egy nap bedobtak a levesbe, reggel 7-este 7-ig vittük a leveleket.Képzelhetitek másnap be se mentem. Gyári munkából is csak 2 félét csináltam de borzasztó unalmas volt. Hiába kattogottaz agyam, zenéket hallgattam afejemben, nem telt az idő. Sőt ettől még berándult a hátam is, lábaimat nem éreztem stb. Egy napot bírtam, majd egész nap aludtam a kimerültségtől. Annyira szánalmasnak érzem magam, de nem tudok mit tenni ezzel. Suliban minden oké volt, persze amíg nem találtam megfelelő osztályt a szekáló emberek miatt. Azóta keresek munkát több hónajapja, de nem tudom, hogy oldjam meg ezt ahelyzetet. Láttam ilyen 4 órás munkákat, de még új nekem. 4 órában viszont simán ellenék, olyan hamar eltenlne lehet. Még takarítást is bevállalnék csak ne 8 órában. Valamiért munkaundor alakult ki bennem. Mondjátok, hogy nem vagyok ezzel egyedül, mert próbálok javítani magamon, de nehéz. Főleg egy vacak szakmunkás bizonyítvánnyal meg 8 általánossal. Iskolai éveimet eléggé elcsesztem szekálók miatt, de végül találtam egy normál 3 éves saksulit ott megmaradtam de a szakma nem ér semmit, mert próbaszakma volt és ehhez többet is kérek sajnos, annyira jó, hogy van egy szakmám na. 23L



2020. aug. 29. 01:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak te vagy te vagy így. Nekem is munka fóbiám van. F.
2020. aug. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Jelen. 25L
2020. aug. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
Ha többet kérnék akkor miért nem próbálod meg azt csinálni? 4 órában szakmával nem hiszem hogy találsz bárhol is munkát
2020. aug. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
egyszer sikerult egy 4 órás takaritás csak közbe jott valami :( szoval siman talalnek
2020. aug. 29. 02:37
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Egyes vagyok. Nem bírom a gyári munkát, se a bezártságot. A nehéz kimerítő fikiai piszkos munka megalázó. Egész nap a napon 12 órákat dolgozni, retkesen büdösen bejárni a boltba. szét éget a nap, megszakadsz a munkába, ráadasul balesetveszélyee. ide oda kapkodtatnak ezt hozd az hozd, ezer féle munkát elkívánnak egyszere, van ahol kihasználják hogy segéd vagy, és szívatnak. A gyár keveset fizet, idő nincs semmire,magába befordul egy idő után az ember, és már un mindent az embereket, csajoknak nem vagy bejövős mert mindennap látnak befordultan semmi kihívás nincs az emberbe, és a csajok amúgy se szívesen vállalnak kapcsolatot gyárba főleg aki befordul a monoton munkátol. Építő iparban meg csupa kosz csupa retek vagyok, hétvége a kezeim érdesek kemények a bőröm szét van égve. Utálok dolgozni. Inkább lennék prosti, a hűvős légkondis apartmanban és napi százezreket keresnék és semmit nen kell tennem érte. de csak ha nő lennék De mivel férfi vagyok marad a büdös munka. Így nenm tudom mihez kezdjek. Férfiként pedig ez gáz, és életképtelenség tudom. De nem motivál semmi! Ha semmi nem motivál semminek nem tudok örülni akkor minek szenvedjek. Nem tudom mihez kezdjek.
2020. aug. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
5-ös megértelek, de prosti azért csak nem lennék az nekem egy alja munka. Még pénzért se andám a testem. Addig amig nem találok vmi rendes emberi munkát addig max tevékenykedek és verseket írok mert jelenleg ez az egyetlen hobbim amit igazán élvezek kiskorom óta.Egy idejenem írok,de attól még a kedvencem cska incsen ihletem sajnos, erre meg amunka is közre játszik..elveszi a kedvem mindentől. Sajnos álommunka nem lesz, nekem egyik munka sem álommunka max a regényírás de attól is lehet kikésózlnék ha időre kell írnom stb. Most még az unalomtól is megőrülök, mert itthon nem tudok sokat csinalni, csak hallgatni a család nyavajgását. Tervezem, hgoy lakást veszek, de sajnos nincs még keretem rá..ennyit erről, 23 vagyok de mintha leéltem volna egy fél életet.
2020. aug. 29. 03:08
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Én szellemi munkakörben vagyok, az effektív munkám 4 óra... Egyszerűen többet nem tudok koncentrálni. Szerencsére a munkaadó is tisztában van vele, eszerint tervez velünk.
2020. aug. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Ötös válaszó vagyok. Az a helyzet hogy minden munkának meg van a neheze! Nincs tökéletes munka! És igen engen is leszív a munka egy idő után, főleg az emberek, muszáj elviselni őket! Egy idő után a munka teljesen leszívja az energiám, nemcsak az hogy elfáradok a munkától, hanem az emberektől is! Idegbeteg leszek és befordult. Hétvégenkét valamivel jobban vagyok de mire jobban lennék, már hétfő, főleg szompaton is xopni kell a munkába na az nagyon kiakaszt ha szombaton is be kell menni. A munkát nem nekem találták ki. Gyűlölök dolgozni. Emberek közé menni. Nekem aztán tényleg büdös a munka. Mivem már egy párszor majdnem az életembe (majdem lezuhantan a kibaxott tetőről!) is került a rohat napi 8 ezer forintért amiérr 6-tól este 6 ig kell kelllapátolni betont hordani aztán meg millió munkát mellette! Aztán türd el hogy cseszegetnek ha valqmit nem jól csinálsz
2020. aug. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hát szintúgy. Ezért is gondolkook 4 órában, mert 8 órán át hallgatnia csesztetést, a pletykákat stb kizárt. Sajnos nekem még gyenge álloképességem isn van vagyis sokáig egyhelyben állni nem tudok szédülés érzet nélkül..Mostani gyárban is 9 óra állás egyhelyben és csak pérszor járkálsz dolgokért, közben állsz egyhelyben mikozben csomagolsz..2x majdnem elájultam de szerencsére nem, tudjjátok mikorjonnek a sárga foltok, melegség érzés. Soha nem tudtam sokat álni, iskolában sem mikor évzáro volt. Én még nem, ájultam de osztálytársaim igen. Hiába mondják nekem hogy megszokom, baszus nem! évekóta nem tudom megszokni. Ezért is lenne jo a 4 ora, metrt azt valahogy kilehet birni emberileg.
2020. aug. 29. 03:32
 10/30 anonim ***** válasza:
15%

"5-ös megértelek, de prosti azért csak nem lennék az nekem egy alja munka."


Az nem munka. Az szórakozás az még szószeint is lehet élvezni! Vannak óvszerek nem kötelező naturba xopni és még a kuncsaftokat is meg válogathatod! Meg oldható a tisztálkodás. Nem kötelező semmit elválallni még úgyis dől a pénz. És nem kell csinálnod mást csak vársz, netetel majszolsz, míg nem jön hívás. Az egész napod szabad, Hétvégéd szabad, oda mész ahová akarsz a magad ura vagy! Csak gondolj bele, félóra akció gumival nincs benne semmi extra, 12 kiló. Aznem jó? Lwgyen napi 15 fickó aki meg dug. Számoldki mennyit kerestél. 7 óraba a hűvős kényelmes puha ágyadba.míg mások hónapot robotolbak Mentálisan fizikailag is a taccson vannak annyi pénzét amennyiért napi 8 órát "dolgozik" egy prosti.

2020. aug. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!