Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen neked orvos munkatárssa...

Milyen neked orvos munkatárssal dolgozni úgy, hogy te nem vagy orvos? Hogyan kezel téged?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
1%

Én orvosnak készülök...szerinted?

Egyébként kifejtenéd,hogy mi a problémád?

2020. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Férjem orvos, én gyógyszerész. Munkahelyen sem velem sem mással nem fölényeskedő csak azért, mert ő a doktor úr. Nem azért lett orvos, mert Istennek képzeli magát vagy doktori címet akar. Otthon pedig 18 karikás a viszonyunk.
2020. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez személytől függ. Vannak akik azt hiszik ők az istenek és vannak akik megmaradnak halál normálisnak. Utóbbival szeretek együtt dolgozni és meg se kell szólalnia mert anélkül is tudom, hogy mit szeretne.
2020. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ápolókra, asszisztensekre vagy kíváncsi?

Vannak bunkó orvosok, akik csicskásnak tartják őket meg olyanok is, akik elismerik a munkájuk fontosságát.

2020. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nekem is ilyen jó emberrel van tapasztalatom, azonban egy ismerősöm azt mondta hogy lekezelőek ilyen helyzetben az orvosok.


Az is lehet, hogy eltérő képzettségű emberrel eltérően viselkedik néhány lekezelő orvos?

2020. aug. 30. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam már orvosokkal. Van, aki normális. De sokakből kijött már olyan lenéző elszólás, hogy xy nem is orvos, hogy lehet mégis jó munkája. Vagy vannak egyetemen dolgozó ismerős oktatók, de nem orvosok. Ő is mondták, hogy sokszor fölényesek az orvosok.

A magánéletben nyilván kedvesek. Ott ez nem jön elő. De munkában, ha féltékenyek vki sikerére, akkor rögtön megy a leszólás, hogy xy nem is orvos.

2020. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell ehhez orvosnak lenni. Volt egy munkahelyem, ahol a górénak mérnök mániája volt, aki nem volt mérnök, nem is volt ember.

Egyébként, mint teljesen kívül álló, azt látom, hogy a kórházakban valóban van egyfajta hierarchia a kulisszák mögött, de ez a betegeknek is simán feltűnik. Ahogy én látom, ott valóban az orvos az Isten.

2020. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Akikkel én dolgoztam normálisak voltak és nem néztek le, max. szakmai kérdésekben váltottak át kicsit más hangnembe. Nem lekezelő vagy kioktató, hanem mint amikor egy tanár beszél a diákhoz kb.
2020. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!