Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez nevezhető megalázásnak?

Ez nevezhető megalázásnak?

Figyelt kérdés
A hétvégén csapatépítő tréningen vettünk részt és volt olyan játékos feladat, amiben voltak csapatkapitányok, akik embereket választottak a csapatukba. Az egyik kapitány olyan embert választott, akiből kettő is van és többen is megkérdezték, hogy "melyiket?", mire rávágta röhögve, hogy "az okosabbikat!" Mindenki nevetett rajta, de én szörnyen sajnáltam a másik kollégánkat. Szegény csak kínosan nevetett, annyira gáz volt az egész. Szerintem ez már megalázás, de a főnökünk is csak röhögött. Páran mondtuk, hogy azért ilyet ne mondjon, de senkit se érdekelt. Szerintetek túlreagálom vagy más szerint is ez már megalázás?
2020. aug. 31. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

"Olyan embert választott akiből kettő is van..."


Hogy mi?

2020. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint pl. Tamást választotta, de 2 Tomi is van a csapatban.
2020. aug. 31. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem ilyenkor egyből illene közbe bökni, hogy rohadt bunkó vagy kreténkém. Így legalább nem érezné annyira rosszul magát a sértést elszenvedő sem.


Ha engem "hülyéztek" volna le így és senkiben sem lett volna annyi, hogy szót emeljen értem, akkor én onnantól kezdve tuti azon lettem volna, hogy rontsam a közös élményt. Mert, hogy mi jogon *assza el az enyémet a többi?

2020. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Túlreagálod. Ha jóban vannak, akkor ezt ők lehet, hogy vmi poénnak szánták. Van egy csomó belsős poén, amit mások nem értenek és fura nekik. De ha ez is vicces helyzet volt, akkor rá lehetett volna kontrázni, hogy a helyesebb/viccesebb/akármi meg lesz a mi csapatunkban.
2020. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem hogy tudtak nevetni mi ebben a vicces lehet nekem nincs humorom de nem értem (-_-;)
2020. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek jóban.
2020. aug. 31. 18:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a két "Tamás" nincs jóban (és ezt tudta a csapatkapitány is), akkor megalázás. Nehéz ilyenkor frappánsan reagálni, de a másik (a megalázott) mondhatta volna azonnal: "Azt hittem, hogy Te okosabb vagy, tehát engem választasz!" Ezt nem nevezném öndicséretnek, hanem visszavágásnak, az udvariatlanságért.
2020. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a két Tamás nincs jóban, hanem a csapatkapitány és az akit kvázi lehülyézett. Ő egy csendes, kicsit furcsa személyiségű pasi, és gondolom tudta, hogy úgy sem szól vissza. Engem inkább az lepett meg, hogy a főnökünk is csak nevetett, pedig a munkahelyünk elvileg odafigyel az emberséges viselkedésre.
2020. aug. 31. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig mennek a beszólások, amit poénosnak tartanak sokan, de nem gondolnak bele, hogy az valójában nem is bizti, hogy az.
2020. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Annál inkább sértő.
2020. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!