Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kamionosként tudnék lakásokat...

Kamionosként tudnék lakásokat venni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy kamionozok kicsit, így összetudnék gyűjteni egy pár lakásra valót ? Majd azokat kiadnám és elmennék mellette valami mást dolgozni. Szerintetek ez lehetséges,ha nem szórom el a pénzem?

2020. aug. 31. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges persze, ha megfelelő időtávlatban gondolkodsz. Mondjuk évtizedekben.
2020. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne elég ahhoz kicsit kamionozni.Nem tudom, hogy mennyit lehet így keresni, de nem hiszem, hogy könnyű menet lesz ez. Eleve a szakma sem valami lélekemelő és egyáltalán nem való mindenkinek hosszú távra. Ha nem szórod el kacatokra a fizetésedet az frankó viszont a megtakarításaidat folyamatosan rágja majd az infláció.A jelenlegi ingatlanárak mellett nehezen tudom elképzelni, hogy bárki könnyedén több jó minőségű, jó áron kiadható lakást is tudjon venni hitel nélkül néhány év spórolással.A jellemző inkább az, hogy örülnek a népek ha van egy saját kégli és arra tudják fizetni a hitelt.Számold ki, hogy adott bevételre számítva, x összeget félretéve hogy jön ki a matek. Persze jöhet egy válság, eshetnek az árak, minden lehetséges, sokan várnak erre, hogy be tudjanak vásárolni.Hátha neked is sikerül, ha ebben látod a jövődet akkor kezdj neki a cselekvésnek,mindenki tehet a saját szerencséjéért.
2020. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb helyen keresel nemzetköziben 800-at, abból ha se családod semmid, félreraksz nagyonjóesetben 500-at, és akkor nem is éltél semmit.


Egy jobb lakás ára 25-30 milliónál kezdődik. Egy lakást megvennél 5-6 év munkából. Lenullázod magad. Jöhet a következő. Tegyük fel felmész 1 milliós fizetésre, plusz jön az első lakás kiadásból is a bevétel. 3-4 év alatt kitermeled a következő lakás árát.


10-15 év kellene élettelenül, kemény munkával és sok szerencsével, hogy lakások kiadásából fenntartsd magad egy közepes színvonalon.

2020. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, építesz egy lakást szalmából, utána fából, utána téglából. Komonyra fordítva viszont teljesen esélytelen, ebből régen tudtak nagyot kaszálni amikor sz.rért lehetett telket vásárolni jó helyeken
2020. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is ez volt a terv, 1 : fel sem vesznek.

2: büntetésekre rámehet a gatyád, pl. mész dolgozni Szegedről Pestre kártyát nem írod vissza , ergo nincs meg a pihi 400 ezer büntetés ha megfognak.

Lesz egy migránsod mert felkapaszkodik itthon 2 év börtön Angliában 3000 euró büntetés.

2020. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz kokaint kene szallitanod hogy te hazakat vehess :D
2020. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülhetsz ha 5-6 év alatt egy normális lakásra össze tudsz szedni. De még akkor is lehet hogy kell majd hitel. Nem tudni mi lesz 5-10 év múlva. 800-at magyar cégnél nem lehet keresni. Max a Hunlandnál. Lehet ganézni, mosni a pótot, etetni itatni az állatokat pihenőidőben, meg négykézben vezetni látástól vakulásig. Ha van "jobb hely" ahol meg lehet keresni, oda meg nem fogsz bekerülni. Az átlag inkább a 600, nemzetköziben. Úgyhogy szerintem nem, nem lehetséges amit leírtál.
2020. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!