Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hányszor sminkelitek magatokat...

Hányszor sminkelitek magatokat a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy kis korrekció. Én púderezni szoktam, kb. 3x egy nap. Sajnos zsíros a bőröm, és az alapozó alatt elkezd csillogni. Néha a szemfestékemet is ki kell javítani. Van tükröm, ezt asztalnál szoktam megcsinálni. A kollégáim furcsán néznek rám. Ebben mi olyan furcsa? Ti nem szoktátok sminkelni magatokat nap közben?
2020. aug. 31. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ha nagyon csillog a fejem, akkor egy zsepivel megtörölgetem. Mondjuk én 8-10 órát maszkban vagyok a munkámból kifolyólag, valószínűleg hazafelé már az alapozás nem tökéletes :D De a szememet jó minőségű termékekkel sminkelem, szerencsére az nem szokott lefolyni.
2020. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mi nem vagyunk olyan retardáltak, mint te, aki a külsejével azonosul. :)
2020. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Elárulok valamit: az alapozótól még zsírosabb lesz. Beindul egy ördögi kör: az állandó szárazon tartástól fokozottabb lesz a faggyúmirigy termelés, eltömődnek a pórusok, jön a patti majd mégtöbb alapozó...

Mi lenne ha szimplán éjszakai krémet használnál és elfogadnád hogy te ilyen vagy?

2020. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem egyenletes a bőröm, azért használok alapozót, meg a szemem alatti karikák miatt.
2020. aug. 31. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Aki nem szeret a karikáiddal együtt, az sehogy se szeret.
2020. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
En csak reggel sminkelek, munkahelyen/ suliban nem bohockodok azzal, hogy javitgassam, mert nincs ra szukseg. Jo minosegu arcapolo termekeket hasznalok, igy az alapbol zsiros borom kordaban van tartva, plusz a sminktermekeim is jo minoseguek, igy 12 orat siman kibir a sminkem. Ha megtalalod a szamodra megfelelo arcapolasi rutint+ sminkeket, akkor te is kikuszobolheted ezt a problemat.
2020. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
97%
Egyszer sem. Indulás előtt megcsinálom és max a rúzst igazítom ha eszek de azt nem szoktam ott.
2020. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer sem.Sőt soha nem is szoktam.Mondjuk én férfi vagyok.
2020. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Most nem olyan munkahelyem van, ahova sminkelni kéne. Amíg olyan volt, addig a rúzsomat frissítettem fel evés után, vagy ha lekopott. Ne az asztalodnál csináld, menj el a mosdóba, akkor majd nem néznek furán.
2020. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem sminkelek munkahelyen. Gigi CC krémet bőven elég használni "alapozonak", az alatt pedig nem kezd el csillogni az arcborom (nekem is zsírosabb sajnos).

De nyáron munkahelyen kívül kb sehova nem használom, szeretem érezni ahogy a "nap szárítja az arcboromet" 😀

2020. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!