Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Behívtak interjúra de későn...

Behívtak interjúra de későn néztem rá az emailemre és lekéstem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egy iskolába jelentkeztem takarítónak mert egyszerűen már nem lehet elhelyezkedni főleg most a covid miatt sem. Mondjuk ez is lutri ha megint karanténosdi lesz de legalább addig is lenne valami meló. Na szóval küldtem emailt rá 2 napra kaptam választ hogy másnap jelenjek meg x időbe én meg rá másnap néztem rá a fiókomra. Ugyhogy péntek késő este küldtem egy elnézést kérő mailt a telefonszámommal mivel a levélben azt kérték hogy küldjem a telefonszámomat ha nemtok megjelenni akkor könyebben tudnak velem időpontot megbeszélni. A probléma hogy még amikor jeleztek akkor kellett volna megírnom hogy tudok vagy nem menni csak én nem néztem rá a mailjeimre. Nemtom mit tehetnék szeretnék és akarok dolgozni de ezt most elcsesztem.
2020. szept. 1. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Valahogy vedd fel velük a kapcsolatot, és mondd el ezt a sztorit, sajnálatodat kifejezve.

Manapság már nem életszerű, hogy ne nézd meg minden nap az e-mailjeidet, főleg, ha választ vársz valahonnan. De persze előfordul az ilyen, talán ők is megértik. Mivel normális takarítót is nehéz találni, talán még lehet esélyed.

2020. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ez elúszott. Ha arra nem vagy képes hogy sűrűbben nézd az email fiókodat akkor magadra vess. Nyilván arra fognak következtetni hogy a munkádba is ilyen trehány leszel mert egyes dolgokat órákig fogsz halogatni. Meg nyilván megjelent más és mivel te nem voltál ott így lehet már rég felvettek valakit. Nem értem miért olyan nehéz sűrűbben figyelni egy e-mail fiókot főleg ha tudod hogy vársz egy választ ami fontos lehet. Okostelefonja mindenkinek van, azon vannak email kezelő appok amit be kell állítani hogy kapj egyből értesítést ha jön egy válasz és nem csak a facebookon kell lógni.
2020. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs itt már mit tenni. Ha még van szükség emberre, vagy több ember közül akarnak választani, akkor megkeresnek.
2020. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj egy e-mailt, hogy ez történt. Ha nem találtak mást, lehet, hogy adnak egy esélyt.
2020. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már péntek megírtam hogy akkor láttam meg az emailt....amúgy már én se gondolom hogy ebből lesz valami így jártam én is csak ember vagyok.
2020. szept. 1. 15:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Amugy spontán küldtem el a jelentkezést szóval nem hirdettek meg semmi. Na mindegy megyek tovább.
2020. szept. 1. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Maskor naponta ketszer is nezz ra. Mai vilagban ez mar nagyon rossz pont.
2020. szept. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!