Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen emberek dolgoznak...

Milyen emberek dolgoznak konyhai kisegítőként iskolálkban?

Figyelt kérdés

Egy évet halasztok az egyetemen és kellene egy állás sürgősen, élelmiszerboltokba semmi esetre sem jelentkeznék...diákmunka során volt belelátásom abba a borzalomba.


Érettségit követelő pályázatok mind 2-4 éves tapasztalatot, 5 nyelvvizsgát, főiskolai végzettséget várnak el...vagy azonnal betölti más a kiíràst követő 10 percben.


Számos, budai oldalon található tanintézmény hirdet ilyen jellegű munkát és lehet, hogy kipróbálnám...de nem tudom, milyen emberek dolgoznak ezen a területen...ilyen kötekedős,50 feletti vidékiek?


Köszi előre is!



2020. szept. 3. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Puding próbája az evés. Próbáld ki, azt megtudod. Nálunk voltak nagyon kedves konyhásnénik, voltak gyerekszemmel "gorombábbak", mint ahogy bármely másik munkahelyen. Lehet kötekedővel is fogsz találkozni, ezeket meg kell tanulnod kezelni. Sok sikert! Egy évet bárhol ki lehet bírni, és lehet még több motivációt is ad az egyetemhez, hogy befejezd és ne itt végezd!
2020. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Kötekedős 50 feletti vidékiek?...

Ugye tudod, hogy ez egy elég gyerekes általánosítás...

2020. szept. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, ehhez a munkához 8 általános kell, így valószínűtlen, hogy az agysebészetről tudnál majd a munkatársakkal beszélgetni, de ha ez van, akkor ez van. Nekem van diplomás barátnőm, aki korábban csoportvezető volt egy multinál, most pedig a helyi suliban konyhás, mert így tudja a gyerekeit hozni-vinni. Ő szereti, és nem nézi le a munkatársait sem.

Én is voltam takarítónő szintén diplomával, kibírtam, nem is volt rossz.

2020. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Mi van, a balerina kényes a munkatársakra? :DDD


Dolgozó helyi s városi emberek dolgoznak konyhán, tetszik tudni már, ha diploma nem tanította meg ezt;)

A sznobokat pedig mindenhol utálják;)

2020. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Erettsegivel,szakmaval dolgoztam evekig iskolakonyhan,mert a kornyekunkon semmi mas lehetoseg nem volt.Tobb munkatarsam,sot a takaritok kozott ketto,gimnaziumi iskolatarsam volt.Delutanonkent reszmunkaidoben irodat takaritottam,ahol a kolleganoim szinte mind kozalkalmazottak voltak a foallasukban,volt kozottuk ovono,penzugyorsegnel eloado,gyermekotthonban raktaros,elelmezesvezeto.A munkahelyi hangulat nagyon fugg a fonok szemelyetol-szemelyisegetol is.De az biztos,hogy ha hercegnokent allsz munkaba,es erezteted a felsobbrendusegedet,sehol nem fognak szeretni.
2020. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj, mennyi rosszindulatú...biztos bonyolúlt volt értelmezni a kíirásom...meg vannak itt olyanok, ahogy elnézem, akikben már eleve frusztrációt ébresztett az, hogy egyetemista vagyok..jaj, istenkém..nem is vártam mást..semmi baj.😓


Azért, mert nem akarok olyanok között dolgozni, akik szórakozásból kikezdik az embert? Mert tapasztaltam belőle eleget a diákmunkáim során? Mert vannak egészséges igényeim? Ekkora probléma?


Korházban voltam 4 hónapig takarító rögtön érettségi után...tele volt kisebbséggel és annyira elfajltak a dolgok, hogy nem csak loptak a hátizsákomból, de meg is akartak verni a közös pihenőben, egyedül voltam fehér finoman szólva és unatkoztak.


Pékségben voltam kb másfél hónapot egy piacon még az első félévem alatt...azon kívül, hogy az odaszoktatott iszákos, unatkozó, szemtelen bácsik kikezdtek és zaklattak, hogy 10 órában kaptam 25 percet enni és kb egyszer mehettem ki wc-re..rendben volt..de nem illettem bele a társaságba és a legalja típusú, kötekedő munkatársak rendesen kikezdtek.


Ja...vannak igényeim, ha nem nagy próbélma..ha nem sértem itt meg az egyetemistákat elvből gyűlölők önérzetét 😊❤

2020. szept. 3. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

Azt hiszed a dipis nem egy tahoszaurusz, kikezdő állat? :DDDDDDDDDD

Igénytelenebbek, mint Józsi bácsi disznója némelyik s emberileg annyit se érnek;)


Azt ugye tudod, ha elítélő fejjel nézel másokra, ők sem kímélnek;)

Azt kapod, amit adsz:)


Jelentkezz viktorunkhoz cipőpucolónak;)

2020. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dorci1999 ***** válasza:
35%
Egyesek tényleg nem értik a kérdezőt, és rosszindulatúak. NEM GONDOLJA MAGÁT FELSŐBBRENDŰNEK A KÉRDEZŐ, csak azt szeretné hogy a munkatársai ne készítsék ki. Gondolom az itteni emberek sem dolgoznának olyan helyen szívesen ahol rosszul bánnak vele. Én is egyetértek azzal hogy próbáld ki magad, mert 8 általánost végzett emberek között is lehet aranyos is, de bunkó is. Amúgy meg az iskolások szerintem örülni fognak, egy fiatal "konyhásnéninek". Sok sikert amúgy!:):)
2020. szept. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Vannak olyanok akik totál jófejek és normálisak, de van olyan is aki rettenetesen buta. Utóbbiakat elég nehéz kezelni, mert még téged hoznak ki hülyének, ha valamiért szólsz, ami nem tetszik. Valószínüleg minden helyen más, de általánosságban elmondható, hogy nehéz fizikai munka. Pörgés, kapkodni kell, hogy minden időben kész legyen, nehéz edényeket emelgetni, van hogy kb.60 kilót emeltek meg ketten :( A szakács a közvetlen főnököd, szóval úgy ugrálsz, ahogy ő mondja. A fizetés az nálunk minimálbér, túlóra nincs, ha valaki helyett be kell menned szabadnapodon dolgozni, akkor kapsz érte egy sima pihenőnapot. Talán megkapod pár hónapon belül, mert a folyamatos emberhiány miatt örülj, ha a szabikat ki tudja adni. Ha sok a munka elvárnák, hogy menj be fél órával korábban is, csak hogy segíts nekik. Ha megcsúsztok müszak végén, akkor maradj amíg nem végeztek. Összességében az a véleményem, hogy ha nincs más lehetőség, vállald el. Viszont az biztos, hogy soha többet nem kívánok ilyen helyen dolgozni.
2020. dec. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!