Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudok jelentkezni állásra a...

Tudok jelentkezni állásra a Virtuális Munkaerőpiac Portálon?

Figyelt kérdés

Bejelentkeztem a munkaügyi központba kb. 1 hete, és még mindig nem közvetítettek ki sehova. Találtam álláslehetőséget az interneten, de csak a portálon, és nem azon a településen van, ahol lakok.

Tudok rá jelentkezni, és ha igen, akkor hogyan?

Minden segítséget előre köszönök.



2020. szept. 3. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Elvileg tudsz, ha jól tudom. Ugyanúgy mintha egy piaci munkaközvetítő honlapon, fejvadász cégnél jelentkeznél. Hát én kb. 25 éve nem kapok egyetlen állásajánlatot sem munkaügyi központtól, pedig voltam ott nem kevésszer. Ha kell még azt is képesek letagadni, hogy ott voltál. Sok jót ne várj tőlük, azok az emberek csak dísznek vannak ott, nem dolgoznak semmit sem. Eddig mindig kizárólag a nyílt piacon találtam állást vagy intézménynél ismerősnek köszönhetően.
2020. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Kamu intézmény kamu alkalmazottakkal, akinek jár a segély az menjen el, de munkát elég ritka esetben adnak. Max tényleg csak annak aki most mászott le a fáról... Ha minimálisan látják rajtad, hogy tudsz magadtól is keresni akkor tesznek rád magasról... Előbb találsz vermelyik ezzel foglalkozó magáncég segítségével. Én a Profe*****.hu portált ajánlom, csak jó tapasztalatom van velük. Segítenek, készségesek, udvariasak meg még jófejek is hozzá. Nem olyan fonnyadt, aszott arcok mint a munkaügyi központban akiknek fáj ha mosolyogni kell... És ráadásul hülyének is néznek...
2020. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1-2: Nem kamu, csak éppen szakmunkásokat keresnek többnyire.
2020. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#3: Ezen egy picit csodálkozom, már ne is haragudj. Egy állami munkaközvetítőnek pont az lenne a feladata, hogy azokat akik kiszorulnak a munkaerőpiacról mert alul– vagy túlképzettek kiemelten, elsődleges prioritáskén kezelje. És most nem a közmunka programra gondolok, ami annyit sem fizet, hogy a muki ki tudja belőle fizetni a munkábajárás költségeit. Már persze ha egyáltalán kap munkát, ahhoz előbb csókosnak kell lennie valamelyik földesúrnál. Egyébként igazad van, nem vagyok szakmunkás, holnap reggel kukába is vágom a társadalomtudományi diplomámat. Vagy megyek vele gyárba robotolni mint a többiek...
2020. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es te most tulajdonképpen miről beszélsz?! Van tapasztalatod a témában?

Vagy csak ironizalni, a masikat lehazugozni akartal a kommenteddel?

Vagy dicsekedni a diplomáddal?

Vagy mi is volt a célod, mert nem derült ki.

Birom ezt a márneisharagudj szófordulatodat.

Kepzeld el, b+, már haragudj is kérlek, hogy az aki nem diplomas de több van neki nyócátalanosná, annak biza a munkaügyi központ lószőrt sem ajanl. Ja de, ál-állashirdetőt, aki leszerződött velük, de IGAZÁBÓL senkit sem akar felvenni. De persze gondolom erről sem hallottál. Olvasgasd a diplomádat inkabb, ne itt okvetetlenkedj.

2020. okt. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Hagyd a csipába a munkaügyi központot, semmi erdemit nem tesz erted.

Alibi hivatal, mert a Zunió meg a jóságos kormány es blabla.

Inkább add be szemelyesen az önéletrajzodat a cegekhez vagy legalabbis a cegek oldalainak karrier rovatait nézd át, hamarabb célhoz érsz. Sok sikert kívánok.

2020. okt. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!