Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyek azok a foglalkozások,mu...

Kpe kérdése:

Melyek azok a foglalkozások,munkakörök,ahol kizáró ok a halláscsökkenés,vagy csak hallókészülékkel szabad dolgozni?

Figyelt kérdés
Nekem az orvosom mindkét fülemnél idegi halláscsökkenést állapított meg, a jobbon közepes mértékű, a balon közepes(125-2000 Hz) és nagy mértékű(4000-8000 Hz).

2020. szept. 3. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Mentős,orvos,pilóták, katonaság, légiutas kísérők, ovónő, tanár, tolmács minden olyan munkakör ahol telefonáli kell stb.. sajnos az a ritkább ahová nem kell hallás..
2020. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

énekesdi

Tanár viszont simán! Sőt a telefonos munkakör sem kizáró ok, ez baromság. Mindent meg lehet oldani. NEM ezen múlik!

2020. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a hallókészülékes kollégám konkrétan nem tud telefonálni. Zavarja a készüléket a telefon.
2020. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Ez így elég erős általánosítás. Mit értesz az alatt, hogy zavarja?

Milyen készüléke van, milyen telefonja, hogy van beállítva? Mennyire technikai analfabéta?


Pont az elmúlt pár évben kezdtek el VÉGRE terjedni azok a készülékek amelyek bluetoothal kapcsolódnak a mobilhoz. Nekem még csak olyan van ami iphone-al működik, de azzal piszol jó. Mint egy vezetéknélküli fülhallgató, imádom! Walkmanként használom a telefont, a fülemben csörög, amikor csörög. A ma kaphatóak között egyre több már amit androiddal laptoppal is össze lehet már kötni. Úgy értem közvetlenül, mindenféle köztes bizbasz nélkül! A TV-hez is van egy adapterem azt is fülhallgatóként tudom nézni.


Na igen... a vonalas telefont letojják a készülékgyárakban... nem értem miért nem oldják meg azt, hogy egyik oldalon vaszi az adást, másik fülben pedig hallja, azonnal megszűnne a sípolás. De nem, egyszerűen nem. Pedig a technológia adott, létezik ilyen készülék, de nem adják el mindegyikhez. CSak. Pénz, pénz, pénz... kínlódjon csak szerencsétlenje.

2020. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne válaszolj vazze, ne válaszolj.
2020. okt. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!