Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális, hogy fertőzőnek...

Ez normális, hogy fertőzőnek néztek?

Figyelt kérdés

Üzletember vagyok! Házhoz kellett mennem egy céghez, mert üzleti megbeszélésem volt az ottani főnökkel (kettesben).


Az épületbe belépve hallottam valami susmust, hogy figyeljenek valamit, nem tudtam mire vélni, gondoltam nem is rólam beszéltek, ezért nem törődtem vele.


Azonban kifele menet már hallottam az ajtóból, hogy fennhangon arról kezdtek el beszélni, hogy én hova nyúltam, miket érintettem meg és hogy hozzák gyorsan a fertőtlenítőszert. Hát mit ne mondjak, rosszul esett!!


Valami rosszat tettem volna vagy ezt így hogy? Mert szerintem nem normális, hogy így fennhangon kibeszélik ezt. Utólag arra is rávilágított ez, hogy mindvégig figyeltek engem, szerintem ez sem egy normális dolog.



2020. szept. 4. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Feszültek az emberek, nem tudni hogy hol a vége ennek az egésznek. Potenciális vírushordozó lehet bárki. Picit megmosolyogtató a viselkedésük, de engedd el szerintem, megértem hogy ez neked rosszul esett, de ez a sztori nem a személyed ellen szólt, hanem ők félnek és lehet te voltál aznap a 10. Akivel ezt megcsinálták.
2020. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bazsi?
2020. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Kezdjük azzal: ha egy munkahelyen felüti a fejét a koronavírus, az akár többhetes leállást eredményezhet. Komoly cégnél, ha nem tudják a szállításokat emiatt teljesíteni, ez sok milliós veszteséget jelenthet. Ráadásul tavasszal se nagyon fizettek állásidőket. Ahol lehetett, ott működött a home office. De ahol nem, ott az embereknek a leállások idejére az éves szabadságuk egy része ment rá, vagy negatív keret, amit utólag le kell dolgozniuk.

Nálunk például külsős csak külön engedéllyel jöhet be, és ő is csak a tárgyalóig. A kamionosoknak külön mosdó van kinevezve.

Mert igen, potenciális veszélyforrások vagytok. Tudom, hogy bárki lehet fertőző, de aki olyan munkakörben dolgozik, hogy sok emberrel találkozik, ott nagyobb a kockázat.

2020. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
cselekménycsavar: a kérdező strici, aki a főnökével találkozott a bűnszervezetük egyik búvóhelyén, majd a találkozó végén eltüntették az ujjlenyomatokat egy esetleges tek raid miatt.
2020. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Normális, igen. Az alkalmazottak annyiban hibáztak, hogy te meghallottad, de ezt leszámítva, tették a dolgukat!
2020. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez a mostani helyzetben érthető. Mindenki védekezik ahogy tud.
2020. szept. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi is fokozottan fertőtlenítjük az irodákat, de nem beszéljük ki az embereket és nem tartjuk őket megfigyelés alatt.
2020. szept. 5. 00:50
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos ez fog menni egy jópár ideig: megy az agyatlankodás, a félelemkeltés, a feszkószítás, sajna.

Amit tud az ember, tegyen meg védekezésképpen, de agybetegekkel nem érdemes foglalkozni...

2020. szept. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Miért zavar ez téged? Nem ellened szólt, hanem az ő védelmüket szolgálta.

Az állandóan együtt dolgozók, ha az egyik megfertőződik, valószínűleg átadják egymásnak, ez ellen hatékonyan nehéz védekezni.

Viszont ha te hordoztad a vírust, amiről nyilván nem tudsz, és esetleg otthagytad valamelyik eszközön kéretlen ajándékként, azt ők gyorsan hatástalanítják.

Mi ebben a sértő rád nézve? Most tényleg bármelyikünk fertőző lehet, ez nem jellemhiba, hanem a helyzetből adódik. Még ha van egy múlt heti negatív teszted, az se zárja ki, hogy azóta már összeszedted valahol a vírust. Tehát viselj maszkot, moss kezet... És ne sértődj meg, ha embertársad elhárítja a kézfogást, és fertőtleníti a tollat, ami a kezedben volt.

2020. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Baromira nem normális!


A leg agymosottabb idióták viselkednek így. Hogy mernek egy üzleti partnerrel így bánni? Hát totál leszarják a cég érdekeit?


Ha nem muszáj, a helyedben én oda nem mennék vissza, ilyen bunkó beszari bagázzsal nem kötnék üzletet. Mert a legminimálisabb tiszteletet sem adták meg üzlettársuknak, azaz neked.

2020. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!