Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért 3 év után jut eszükbe,...

Miért 3 év után jut eszükbe, hogy nincs csekkoló kártyám?

Figyelt kérdés

3 éve jöttem ide, azt mondták, hogy majd kapok. Pár hónap után szóltam, hogy még mindig nincs, azt mondták, jó intézkednek... na ez volt 3 éve, én többet nem szóltam. Ma jön a főnököm, hogy nekem nincs csekkolóm, ugye? Mondom nincs, de már nem is kell, eddig is elvoltam anélkül és senkit nem zavart. Hát hogy ez nem így működik, az mindenkinek kell. Jó van, ráhagytam...

Miért most jutott eszükbe?? 3 évig miért nem zavart senkit hogy nem csekkolok be??


2020. szept. 7. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Mi ezt honnan tudjuk? Megint egy értelmetlen kérdés. Inkább dolgozz.
2020. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ezt attól kérdezd akivel beszélgettél
2020. szept. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vmi belső ellenőrzésen bukott ki a dolog, aztán emiatt most már fontos... ne tulajdoníts ennek nagy jelentőséget, személyesre meg főleg ne vedd a dolgot.
2020. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Te most ezen idegeskedsz? Eddig is bejutottál, akkor meg mi a francért nyavalyogsz itt?
2020. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert valamiért most "fontos lett".
2020. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!