Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondtatok fel? Hogy...

Hogyan mondtatok fel? Hogy fogadta a főnök?

Figyelt kérdés
Az első munkahelyemen készülök felmondani, de tartok tőle, hogy mit fognak szolni. Lassan lehet, hogy elkuldenek home office-ba,akkor ezt telefonon vagy e-mailen nem gáz intézni?

2020. szept. 8. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel, hogy mit fognak szólni ha elmész? Sokkal gerincesebb és jobb alkupozíció a legtöbb esetben ha személyesen mondasz fel. Mikor én felmondtam egyszerűen elmondtam, hogy kaptam egy jobb ajánlatot. Elmondtam neki, hogy nem fejlődőkepés a hely egy olyan fiatal számára mint én. Nem örült neki de megértette, hogy ez van.
2020. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En mindent tulaggodok sajnos. :(

En is szemelyesen szeretnék, csak nem tudom mikor küldenek haza megint, tudok-e meg talalkozni a felettesemmel.

2020. szept. 8. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely az ahol ellehet vonulni (home office-ba )?
2020. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahol pl. nem fizikai munkat vegez az ember es meg tudja csinalni a feladatait otthon a számítógépen. De nem en dontom el, hogy most akkor holnaptol otthonrol dolgozom es kész.
2020. szept. 8. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél kész tényként közöltem személyesen, semmiféle kompromisszumra nem voltam hajlandó. Nem volt az a pénz, amit tudtak volna fizetni, hogy maradjak, és pont leszartam, mit szólnak majd.

A másodiknál nagyon türelmes voltam, végülis az volt az első komoly munkahely, ahol az 5. évnél kaptam egy ajánlatot, amit elfogadtam. Nagyon vágytam volna az elismerésre, kicsit több pénzre (valamilyen szinten pályakezdőként kerültem oda), de soha nem kaptam semmit. Levélben mondtam fel, személyesen adtam a kisfőnöknek, aki egyből dobott volna 50%-os fizuemelést, de nekem az már kevés volt. 5 év állt rendelkezésükre, szartak rám. Szóval eljöttem. A következőnél már nem kellett felmondanom, kormányváltás volt és közel 1000 embert küldtek el, állami cég volt. Igaz, az utolsó 3 hónapban már be se jártam, tudtuk, mi lesz a vége.

Szóval ha neked homoffisz lesz, teljesen normális és protokollszerű, hogy levélben intézed ezt, azzal meg ne foglalkozz, hogy mit "mit szólnak". A lőtéri kopasz kutyát se érdekli... De, fontold azért meg, így vírus idején neccesebb melót találni.

2020. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!