Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláskeresők: mennyi időt...

Álláskeresők: mennyi időt töltetek naponta állás kereséssel?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

A férjem keres állást, bár van neki, de szeretne váltani, mert a mostani hely már nagyon gáz.


Kb. 5 percet tölt vele naponta, míg megnézi azt a felkerülő 10 álláshirdetést a 200 ezres városban és környékén.

2020. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
En reggel a vonaton meg hazafelé átnézem az uj hirdeteseket, ami tetszik, arra elkuldom az önéletrajzom. Van nekem is munkam, de költözök es az uj helyen keresgélek.
2020. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Én aktívan keresek mert nincs munkám. Mivel ráérek minden nap vegigporgetem legalább egyszer. De ha nagyon rá vagyok porogve akkor este is
2020. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor állást kerestem, heti 4-5 alkalommal 2-3 órát töltöttem vele. Nem akartam teljesen kiégni a keresésbenl, de nem is akartam akármivel beérni, csak hogy válthassak, szóval elég sokáig tartott elcsípni az álommelót.
2020. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig heti négy-öt nap,napi átlag két órát tölltöttem álláskereséssel.

Akkor ez így jónak mondható?

2020. szept. 10. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerencsére jó kontaktjaim vannak, és értek is ahhoz amit csinálok, amikor a vírushiszti miatt leállt minden, negyed óra alatt találtam másik állást.
2020. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden nap megnézem a nagy álláskereső honlapokat, hogy van-e új álláslehetőség feltöltve. Ha találok valamit, oda elküldöm az önéletrajzomat, ennyi.
2020. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!