Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztosan nem zárhatnak karanté...

Biztosan nem zárhatnak karanténba ugye?

Figyelt kérdés
Egy vegyes kisboltban dolgozom. 4en vagyunk a főnökkel együtt. Megfáztam szerintem mert náthás vagyok,fáj a torkom,fejem. Lázam nincs. Ha bemegyek dolgozni, nyilván a hangomon is hallani fogják a vevők maszktol függetlenül ,hogy beteg vagyok. Felnyomhatnak valahol?
2020. szept. 12. 06:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Maradj otthon inkabb,mert ha lazad lesz,radfoghatjak a mocskok,h koronas vagy vagy tesztre kuldenek sajat koltsegeden esetleg.
2020. szept. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen maradj otthon és bocs, hogy megkérdezem, de normális vagy? Járvány van, tökmindegy, mi áll a háttérben, onnantól kezdve, hogy vmelyik megjelenik, más embereket veszélyeztetsz vele, főleg eladóként, aki amúgy is rengeteg emberrel kerül kapcsolatba. Lehet csak lyukra futsz vele, és tényleg nem korona, viszont ha igen, akkor jó eséllyel megfertőzöd a kollégákat, akik utána viszik tovább lehet az idős szülőknek...
2020. szept. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Akkor hétfőtől mindenki otthon marad,akinek elcsöppen az orra,vagy benáthásodik? Én is náthás vagyok,kapar a torkom,nincs lázam,megyek dolgozni különben repülök. Ennyi. Kérdező tedd azt amit te jónak gondolsz. Gondoljunk arra hogy ne csak a turizmusból élőknek legyen jó.
2020. szept. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Ne maradjon otthon, de menjen el és csináltasson tesztet, ez a minimum....
2020. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
3, igen, mindenki otthon kéne maradjon ilyen tünetekkel. Normális munkahelyen fel is szólítanak most erre.
2020. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Ha én otthon maradok,a gyereked is otthon marad,így te is otthon maradsz,üdv egy óvónő.
2020. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Shai-Hulud ***** válasza:
88%

"Ha én otthon maradok,a gyereked is otthon marad,így te is otthon maradsz,üdv egy óvónő."


Ha viszont nem maradsz otthon és végigfertőzöd a csoportot, akkor is otthon maradok, csak mellette még az anyukádat is emnlegetni fogom...

Szerinted melyik a jobb?

Üdv, egy melós.

2020. szept. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

De gáz, hogy egy óvónőnek ennyi esze legyen, úristen...

Nem csoda, hogy ilyen buta sok ember, amikor a nevelők is ennyire ostobák...


Igen maradj otthon!! Normális immunrendszerrel egyébként sem beteg senki minden héten, egyszer pedig kibírod!

2020. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

igen maradjon otthon, és csináltasson sokezer forintos tesztet is, mert biztos ő is valami kényelmes budai villában terpeszkedik, és csak hobbiból vegyesbolti eladó, mert már nem tudott mit kezdeni a rengeteg szabadidejével meg pénzzel...

hogy apámat idézzem: addig kell dolgozni amíg lehet. (majd ha bezárnak mindent megint, mert nem ment még tönkre elég ember ebben a hisztiben, akkor úgyis otthon kell maradnod.)

2020. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bizony nagyon sok embernek nem igen van választása. Vagy bejár dolgozni vagy repül és akkor ki fog enni adni a gyerekeknek? Tudod mérlegelnem kell, és ilyenkor elég nehéz,hogy melyik ujjamat harapjam mert mindegyik fájni fog. Tesztet csináltatok ,és ha negativ akkor szerinted lobogtassam a vásárlóknak? Vagy ragasszam a homlokamra hogy nem vagyok veszélyes? Attol ugyan ugy elitélnek majd, mert betegen megyek...
2020. szept. 12. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!