Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálhatja ezt a kollégám?

Miért csinálhatja ezt a kollégám?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, nem közvetlen munkatárs, azért kerültünk közelebbi kapcsolatba, mert segítséget kértem tőle a munkámban. Ő olyan vicceskedős, poénkodós típus. Mindenkivel viccelődik. Szoktunk chatel-ni, be beszólogatunk egymásnak, de csak úgy viccesnek, egy két dolgot. Az utóbbi időben chat-en meg élőben is normális volt, egy két beszólása volt, de még az egészséges mérték, ami még vicces és belefér. De tegnap kicsit túlzásba vitte. Mostmár szinte minden mondata valami beszólás volt, és bántott. Ez már túlzás, megszámolni nem tudnám mennyiszer szólt be. Én nem értem ezt a viselkedést, ez már a számomra bántó mérték volt.

40 éves férfiről van szó egyébként


2020. szept. 12. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Elmegy ameddig csak lehet .. rajtad mulik alitsd le
2020. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinte gondolom ez vicces, vicceskedve adta elő. De ilyenek, hogy gyere dolgozz is ma valamit, meg gondolom home office-ban pihentek még jó ideig, na végre most először van valami jó ötleted, stb. Nem szokott zavarni, de ezt mostmár soknak éreztem. Vagy nem tudom lehet csak én vagyok túl érzékeny mostanában
2020. szept. 12. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezeket meg kilehet birni ...
2020. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen persze de 3 óra hosszán keresztül csinálta. Úgy már elég sok....
2020. szept. 12. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagytok egy hullamon.

Egy hasonlo kaliber csipöböl lereagàlnà az ilyeneket.


Dolgozz is ma vmit- neked mièrt a szàd jàr?

Home office ban pihentek - neked a munka pihenést jelent?

Most elöször van vmi ötleted - most elöször kérdeztél értelmesen :)

2020. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Figyi ennyit mondj

Most már ez kicsit sok viccelődés egyszerre kezd viccesből a rossz irányba menni.

Ne menjen ez a beszélgetés rovására se barátom

2020. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!