Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt nem születik az ember...

Mièrt nem születik az ember fèrfinak?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy velük a munkahelyen nagyon elnèzőek. Ha mèrgesek, akkor dobálják a termékeket, ha nincs kedvük akciózni, akkor kidobják a kukába őket. Egy nőnek nagyon sokat kell letenni az asztalra, ha az egèsz környezetedre pozitìv hatással lennél, akkor is te csak egy nő maradnál. Nem szeretek nő lenni. Sok elvárás, sok figyelem, ami feléd irányul, sok erőfeszìtès. Munkatársam azt mondja, hogy nekem a nők között kell a legjobbnak lennem. Ő is nő. Mégsem kapja meg azt a munkája által, amit megèrdemel. Hogyan lehetnèk fèrfi? 33/N
2020. szept. 14. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Tb-re ingyenes a nemi atalakito mutet.
2020. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi. ;)
2020. szept. 14. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon rossz helyen dolgozol, ha nöként hátrányban vagy.

Emellett, ha nem szeretsz nö lenni, akkor jaavaslom egy pszichológus felkeresését!

Egy nö, aki szeret nö lenni, és mérnökként vezetö pozicióban van, minden hátrányos megkülönbözetés nélkül!

2020. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Átérzem. Én is lennék inkább férfi. Ma jöttem hazafelé, hullafáradtan és egy barom cigány kiordított a kocsiból, hogy "f*szomat a szádba tenném!"


Jó, persze nem veszem komolyan az ilyeneket, nem veszem a lelkemre, hisz a női léthez ez hozzátartozik, hogy tűrd és ignoráld ezeket 10 éves korodtól kezdve.


"Hogyan lehetnèk fèrfi?"- Valld magad transzexuálisnak és akkor marad az átműtés. Sajna elég macerás folyamat.

2020. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
"Sok elvárás, sok figyelem, ami feléd irányul, sok erőfeszìtès.": Azt gondolom, hogy sok nőnek ez van az elképzelésében, hogy tőlük mindent elvárnak, pedig nem, vagy nem biztos. Csak páran szeretik túltolni ezt a dolgot.
2020. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Orulj neki, mostansag a ferfiak minden teren sokkal nagyobb hatranyban vannak mint a nok. Teged nem fognak artatlanul bortonbe zarni, vagy kivegezni, mindenfele kitalalt szexualis vadakkal mint a ferfiakat.
2020. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát, ahol teljesítményalapú a bérezés és az elismerés. Ekkor teljesen mindegy lesz, hogy nő, férfi, vagy kacsacsőrű emlős vagy.
2020. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemtom, en ezt minimalisan tapasztaltam, raktarban (uj munkahely) beraktak egy olyan helyre, ahol csak csajok dolgoznak, mert ilyen kis aprosagos resz, gondolom azt hittek, ott majd jol elleszek, mert ranezesre nem vagyok egy kemeny ember, csak az a baj, hogy a sracokat jobban birom (csajokkal sincs bajom, vannak baratnoim, kollegalanyok kozul is akad mindig 1-1 akivel jol kijovunk, de nagy atlagban a sracokkal jobban elvagyok, plane ha idegenek, konnyebben ismerkedem veluk, mert lazabbak), es az aprosagokat se szeretem, en szeretek elfaradni, nem pedig mutyurokkel szuttyogni, de en szoltam, hogy ez nekem bocsi, de nagyon nem jon be, ennyi, azota normalis helyen vagyok.

Azt nem hiszem, hogy a ferfiakkal elnezobbek lennenek, en is dobalok ha ideges vagyok, de a kollegakat nem erdekli, arra meg nyilvan mindenki figyel, hogy ne a kamera vagy fonok elott torjon-zuzzon :D

2020. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!