Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálta ezt a kolléganőm?

Miért csinálta ezt a kolléganőm?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátnők lettünk az egyik kolléganőmmel, munkahelyen kívül is összejárunk. Ő mindkettőnkkel jóban van,vele közelibb, inkább baráti viszonyban, velem valamivel felületesebben. Pár napja melóban odajött hozzám, és kifejtette, hogy mennyire örül ennek, de elejtett pár lehúzó megjegyzést is a csajról. Mi lehet vajon emögött? Én bírom mindkettőt, nekik viszont elképzelhető, hogy volt valami konfliktusuk korábban, vagy valami miatt féltékenykednek egymásra?

#munkahely, barátság, nők
2020. szept. 16. 19:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, kimaradt egy mondat az elejéről: Egy másik csaj az, aki odajött kicsit szurkálni azt, akivel nemrég összehaverkodtam :)
2020. szept. 16. 19:45
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ki akar sajátítani talàn.
2020. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Vigyázz, tesztelni akar: kíváncsi, hogy visszamondod-e neki.
2020. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TR75 ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő lehet, amit az előzőekben mondtak. Hasonlóan az első válaszhoz, talán szét akar választani titeket. Szóval én azt mondom, csak óvatosan, ha úgy gondolod, inkább próbáld meg valahogy lekoptatni.
2020. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én bírom mindkettőjüket, egyiket sem szeretném lekoptatni. Viszont ha bajuk van egymással, akkor hagyjanak ki belőle :)
2020. szept. 17. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van két olyan jó havernőm akik egymásra fújnak a másik háta mögött, pedig mindkettő vicces, kedves nő, én nem értem, mit nem bírnak egymáson.
2020. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ők ketten elég nagy barinők látszólag :) Közben meg ilyeneket csinálnak.
2020. szept. 19. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Te maradj semleges, hiszen mindkettőt kedveled.

A kérdésedből azt veszem ki, hogy csak az a bajkeverő, aki odajött hozzátok. Ha bármelyikük is arra utalna, hogy hanyagold a másikat (nyomás indok hiányában, amit Te nem úgy látsz), Te ne állj kötélnek és Téged ne akarjon egyikük se bevenni kettőjük csatájába. Tagadd meg a közreműködést, mondd azt, hogy Neked nincs a másikkal bajod.

2020. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem, mert itt valami drámácska lehet a háttérben.
2020. szept. 20. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:

mert ilyen kétszínű senki. Mint az alap ribik . Irigy és bármikor átb.@sz téged is a hátad mögött.

Jegyezz meg vmit kislány:

Ha vki másrol akivel jóba van rosszat mond neked , garantált h rólad is rosszat mond másnak a hátad mögött.

2020. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!