Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudok barkácsot találni?

Hol tudok barkácsot találni?

Figyelt kérdés
Gugliba ha beütöm, akkor nem találok semmit, csak webáduházakat, de kontaktot olyanhoz aki ért hozzá, semmit. Jól mondtam egyáltalán hogy barkács? Így hívják azokat akik barkácsolnak?
2020. szept. 21. 05:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezermester az, amire te gondolsz.
2020. szept. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi mindent lehet barkácsolni, inkább az szerint keres rá hogy Téged mi érdekel. Pl. madáretető készítés, kerti bútor házilag stb.
2020. szept. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, első.


Második, ez jó tipp de annyira speciális dolgot keresek, hogy aki konkrétan csak ilyet csinál, olyan nincsen :D.

2020. szept. 21. 06:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, mégis mi az a speciális dolog? Hát ha mégis!
2020. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Asztalos?
2020. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan mit kéne barkácsolni?
2020. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán értem, ha valami egészen konkrét dolog kell, akkor mért a legnagyobb, mindent összefoglaló keresőszót keresed?

ha az álomkutyád egy husky-németjuhász keverék hathónapos kislány szürke színben, akkor "kutyát" keresel, és majd lesz ami lesz?

2020. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Esetleg megtudhatnánk, hogy mi az a rettenetesen speciális dolog?
2020. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon restellem hogy ezen szakadok már percek óta, de a tény, hogy valami nagyon speciális dolgot szeretnél, és nem is osztod meg velünk (oké, valószínűleg csak épp elfoglalt vagy, ezért nem írod le) egyből ez a kérdés ugrott be:


"Házilag fából esztergált műpéniszemből szálka ment a fenekembe, mit tegyek? Kis települsen lakom itt nincsenek szeksz boltok, és postán is ciki lene..."


Képernyőmentést sajnos nem találtam, a kérdést meg már törölték, de legalább a pontos kérdést megtaláltam :D

2020. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!