Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen 3 műszakban dolgozni...

Milyen 3 műszakban dolgozni fiatalként?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hónapok óta nem találok munkát, még egy sima árufeltöltősre se kellek. Ha minden kötél szakad akkor kénytelen vagyok elvállalni egy 3 műszakos gyári melót, mert muszáj pénzhez jutnom, mert lassan 1 éve nem keresek. Mennyire megerőltető? Ki lehet bírni a hajnali, délutáni majd az esti kelést? Családom nagyon ellene van de ha nem találok semmit csak ezt akkor sajnos kénytelen vagyok elvállalni. Egyszerű operátori munka lenne, szóval nem vészes. 23 vagyok és nő.



2020. szept. 21. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem ajánlom a 3 műszakot tönkre tesz elég hamar és pár év alatt örgebnek fogsz ki nézni mint valójában vagy.

Javasolnám azt ha látsz egy állást akkor ne önéletrajzot írj ha nem hívd fel őket,légy magabiztos és amit le írtál magadnak egy papírra azt mond el neki halja a hangodon hogy igen is akarod azt a melót, pl gyorsan tanulsz stb..

Azt is meg kérdezheted mikor tudnátok személyesen találkozni?

Esetleg vannak ilyen könyvek amik ebben tudnak segíteni, szerintem érdemes lenne el olvasni aztán tudod egy kicsit befojásolni a lejendő főnöködet, sok sikert.

2020. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Hordhatsz betont is talicskába egész nap 5-16-ig. Tűző napon. Na, melyik a jobb?
2020. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
26 éves nő vagyok, 5 éve nyomon 3 műszakban. Én eddig nem érzem a negatív hatását. Időben fekszem ha reggeles vagyok éjszakás héten meg simán alszom 7-8 órákat nappal.
2020. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam három műszakban, mondjuk mint karbantartó. De én például elég hamar rátudtam állni a dologra. Mondjuk olyan szempontból nekem amúgy is jó volt, hogy inkább éjjeli bagoly tehát az éjjelt jól bírtam és csak három hetente egyszer kellett egy héten át reggel kelnem.

Voltak munkatársaim akik a reggelt bírták jobban, tehát mindenkinek megvan a maga "kedvence".

Ugyan csak 1 évig csináltam, mert utána elment tanulni, de abban az egy évben nem igazán volt vele problémám, mondjuk nagyon jól is kerestem szóval lehet csak a pénz motivált arra, hogy ne utáljam.

A három műszak még azért is lehet jó, mert általában jóval több pénzt keresel mintha csak egy reggeles műszakod lenne, még ha csak minimál bért is kapsz.

De persze találkoztam olyanokkal is akik semennyire nem bírták és kb az első éjszakás műszakjut után otthagyták a helyet.

2020. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
10 évig nyomtam 3 műszakban, gyári munkában. Az eleje furcsa volt, de meglehet szokni. Az éjjeles volt a kedvencem, a délutános gyűlöltem. A legjobb az mikor már sok mindent betanulsz, és megy minden magától. Nem tudom mennyire lehet vele keresni én 5 éve kiszálltam. Nekem nincs rossz emlékem róla, kivéve a korai 4 órás kelést. Na az durva - 10 fokban kiállni a buszmegállóba.
2020. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A körülményektől is függ. Ha jó alvó vagy, és könnyen elalszol a nap bármely szakában, valamint csendes környéken laksz, vagy zajban is tudsz aludni, akkor simán vállalhatsz 3 műszakot. Ha viszont sokszor nehezen alszol el, könnyedén felébredsz a zajokra, akkor tényleg nem ajánlom.
2020. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek kivéve a 2-esnek :D.

Akkor elvállalom, nem érdekel mennyit fizet, csak fizessen. Mert lassan 1 éve nem költök magamra, és ez bosszantó.

2020. szept. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!