Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha uj munkahelyen az elsö...

Ha uj munkahelyen az elsö napokban kapok vmi beszolàst, vagy amiket sèrelmezek, vàrható hogy ez fog vàltozni, vagy örökké igy marad?

Figyelt kérdés

Szept 1-el kezdtem.

Minden hèten vagy napon ér vmi olyan erös sérelem, hogy legszivesebben felmondanék azonnal ha tudnék.(de nincs másik hely ahova mehetnék)

Pont a fönöktöl, aki ugy néz ki be van betonozva, azaz jövöre is itt fog dolgozni.


Azon agyalok, hogy létezik olyan, hogy a kezdet nehéz csak, es aztan minden jora fordul? Vagy amilyen a kezdet olyan lesz végig?


Igazságtalanul leminösit csak a rossz dolgokra fokuszal, a jókat nem veszi èszre, pikkel kivételez emberekkel, elöitèletes, leír elöre hosszu tàvon, stb.


Rà vagyok folyamatos nyalásra kenyszeritve, mert másképp nem tekint embernek sem.


Legszivesebben meghalnék a tehetetlensègtöl.

Ez 1 èv mulva is igy lesz?

Màr naponta járok be ugy hogy ma vajon milyen "pofont"fogok kapni megint.



#kilátás #nehéz kezdet bunko vezetö
2020. szept. 22. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj még 1-2 hónapot,ha nem változik mondj fel. A sok stressz nem tesz jót.
2020. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első napok veszélyesek, mert ilyenkor egyes helyeken valóban kóstolgatják az embert. Szerintem már ilyenkor érdemes lépéseket tenni, hogy érezzék: ezt nem tehetik meg hosszú távon "velem".
2020. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Privre:

Amiert a főnöknek ezer millio egyeb dolga is van, igy mákom van azzal hogy nem rám fókuszál hogy engem spécizzen ki.

Alig jár be, havonta egyszer ha látjuk, minden jóra fordult így.


De napi szinten képtelenség lenne vele együtt dolgozni.

De így, hogy online ad utasításokat és szóval személyes kapcsolat alig van, így minden oke

2021. dec. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!