Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A helyemben hogyan csinálnátok?

A helyemben hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés
Lassan két hete az előző munkahelyemen a volt fönököm mondta hogy nem kell többet dolgoznom mennem,indokolva hogy ez a szakma nem nekemvaló,és látja hogy nem megy nekem.Most így új munkahelyet keresek,mert szeretnék minél gyorsan visszamenni dolgozni,csak ezek után nem tudom milyen uton folytassam a karrierem.Mert ugye megmondta hogy ez a szakma nem valo nekem,viszont meg van az érettségim,és ha azon belül helyezkednék el?Ti hogyan lépnétek a helyemben?

2020. szept. 22. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szereted ezt a szakmát? Szívesen csinálnád a jövőben? Ha igen, akkor ne foglalkozz a volt főnököddel, keress egy új helyet és tanulj, fejlődj benne.
2020. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gimiben érettségiztél?

Milyen szakma érdekel? Azon a téren keress munkaadót.

Gondolom, hogy az eddigi főnököd jól elkedvetlenített, elvesztetted az önbizalmad. Ne csüggedj. Az életben vannak ilyen esetek. Hozzájuk kell edződni.

A főnököd bunkó módon tudatta veled, hogy elbocsátanak a cégtől, de ez rajtad már nem segít.

Ismétlem: ne csüggedj, hanem próbálkozz 1x, 2x, 3x, .... Xx.

2020. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!