Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnátok egy 4 műszakos...

Elvállalnátok egy 4 műszakos munkát ha semmi mást nem találtok?

Figyelt kérdés
Lassan több mint 1 éve nem találok munkát. Voltam interjúkon korábban de arra se méltattak, hogy visszahívjanak, hogy nem te kellesz. Most már hetek óta egy munka sem hív. Pedig van egy általánosom, és egy szakmunkás bizonyítványom. Hetek óta ez az egy olyan munka volt, ahova behívtak interjúra és tényleg korrekt volt. Bár 4 műszakos de 12 órás és 5:40-kor kezdene. Egyszerűbb operátori feladatok. Hiába várom, hogy hívjanak senkinek nem kellek. Pedig több mint 200 állásra jelentkezhettem már, voltam személyesen boltokban is de semmi. Ha tényleg semmi mást nem találok erre pedig szívesen felvennének akkor kénytelen leszek elvállalni, mert kell a pénz és tartozok a családnak is régóta. A fizetés pedig nettó 220 lenne ami nekem a legtöbb fizetésem lenne. Sosem kerestem 200 fölött, általában régebben olyan 150-160 körül kerestem. Mit tennétek? 23L

2020. szept. 23. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, aztán ha esetleg találsz közben jobbat, akkor lépj.
2020. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, ha muszáj, és neked belefér, akkor igen. Neked kell tudnod.

Én személy szerint nem vállalnám, mert dolgoztam már két műszakban és attól is kipurcantam, szóval nem nekem való.

2020. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a helyzetben elvállalnám, még úgy is, hogy tudom, hogy nem bírom az éjszakázást hosszú távon, de pár hónapig akkor is dolgoznék, közben keresnék másik munkát
2020. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elvallalnam ha nincs más. Mivel váltott műszak, így tudsz közben simán interjúkra járni.
2020. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!