Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mentőtisztként sürgősségin...

Mentőtisztként sürgősségin elhelyezkedni, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen pályakezdő mentőtiszt vagyok, jelenleg egy magánmentő cégnél dolgozom. Szeretek itt lenni, de szakmailag nem ad túl sokat. Mindenképpen szükségem lenne mellette egy másik állásra, fejlődés szempontjából, de a jelenlegi helyemen semmiképpen sem szeretnék felmondani! Az OMSZ-nál mostanság necces a helyzet felvételek szempontjából, főleg félállásban. Ráadásul egy ideig csak tömegközlekedéssel tudnék utazni, nehéz is lenne összeegyeztetni. Ellenben szintén itt van a közelemben a sürgősségi osztály, ahol dolgoznak mentőtisztek is.


Elsősorban szakmabelikhez szól a kérdésem, hogy a mentőtiszt egy sürgősségi osztályon nem "pazarolja el" a tudását? Hiszen alapvetően minket a prehospitalis ellátásra képeztek ki, persze nyilván lehet tanulni ott is. Értem ezalatt, hogy el tudják ismerni a kollégák mentőtisztnek? Vagy csak inkább az, aki ténylegesen az OMSZ-nál mentőzik? Mondhatnám őszintén magamra azt, hogy márpedig én igenis mentőtiszt vagyok, és nem csak papíron? Mindezt úgy, hogy mellette lényegében sohasem dolgoztam az OMSZ-nál, csupán egy sürgőn voltam és egy magánmentő cégnél, mi a véleményetek?


úgy hogy nem mentőznék, hanem csak sürgősségin lennék meg egy magánmentő cégnél?



#mentőtiszt, egészségügy
2020. szept. 25. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm a surgossegin dolgozik, diplomás ápoló. Tegnap mesélte, hogy mennek mentotisztek hozzájuk. Szerintem mindig van mit tanulni. :)

Nyilván olyannal nem fogsz találkozni, mint terepen, de ott is fogsz fejlődni - egyébként sem kell életed végéig egy helyen dolgoznod, ezt itt kitanulod és utána tovabb mész :)).

Üdv, egy másik diplomás ápoló

2020. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, hát igen.. csak mennek közben az évek is. Köszönöm a választ.
2020. szept. 28. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennek persze, de ha sokat dilemmazol, akkor azzal is, plusz az még annyira sem hasznos
2020. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 2. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!