Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire számíthatok a következő...

Mire számíthatok a következő munkahelyemen, ha rámordításssal, napi megalázással, lelki terrorral, már meg lehet félemlíteni?

Figyelt kérdés
PTSD miatt.

2020. szept. 26. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát reménykedj, hogy nem ilyen emberek közé mész. Nekem is ilyen volt az előző munkahelyem, a mostaniban meg tök rendes emberek között vagyok.
2020. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár nappal ezelőtt ennek a lelki következményeit fejtegette nagyn frankón egy kérdező. Szerintem nagyon fontos lenne elmenned egy pszichológushoz, vagy egy life coach-hoz, hogy ne ragadj le ezen.
2020. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ahhoz nem kell traumatizáltnak sem lenni h valaki fennakadjon ilyeneken tök mindegy h PTSD d van vagy nem. Ha nem lenne semmi bajod, és ilyenek között eltöltenél pár évet ugyanúgy megviselne.


Mondjuk rám még soha nem kiabáltak munkahelyen, pedig én soha sem tartom be a szabályokat, és sokszor kések. A határidőket sem tartom be soha. Úgy csinálok mindent ahogy nekem kényelmes. Előbb mennék kéregetni az utcára, mint h olyanhoz bejárkáljak aki kiabál velem.

2020. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha te vonzod be magadnak a bajt mert aldozattipus vagy akkor a kövi helyen se szamits másra
2020. dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző munkahelyemen napi szinten félve mentem be dolgozni, mert nem tudhattam épp miért fog ordítani a főnök velem. Nem vagyok ügyetlen, de az amikor már napi szinten megaláz és kiabál a főnök persze, hogy ügyetlen leszek mert félek es remegek. Ezért is jöttem el, pedig nagyon jó volt a fizetés sok mindenre gyűjtünk párommal, de nekem nem érte meg a lelki terror akkor se. Minden dolgozójával így bánt, de velem különösen valamiért. A többiek azóta se jöttek el, a pénz nekik megéri sajnos.
2021. márc. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!