Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezett közületek valaki...

Jelentkezett közületek valaki a Libri állásajánlataira? Titeket sem hívnak vissza?!

Figyelt kérdés

Kb.10 üzletbe keresnek pályakezdő dolgozókat a könyvesboltjaikba, minden kitételnek megfeleltem, nyelvvizsgám is van, 1 évre kellene munka, jövőre folytatom az egyetemet nappalin...de egyszerűen nem jeleznek vissza...3 kiíràsra küldtem el az önéletrajzom 20 napja és semmi...


Máshova is belküldtem, semmi...sehova nem akarnak pályakezdőket, csak akkor hogy a f_szba szerezzen az ember tapasztalatot? Haver, rokon elintézi neked a helyet? Összeköttetés nélkül nem is megy??☹


Azt se tudom, hogy megéri-e egyáltalán...mennyi a fizetés? 170e minimálbér??



2020. szept. 26. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mostanában sehonnan nem jeleznek vissza, nem csak onnan nem. Én is vagy ezer jelentkezést elküldtem, bőven van köztük olyan, ahova teljesen elegendő lennék (sőt) és egy egyszerű interjúra se hívnak vissza. Pedig ha nem lennék szimpatikus, utána megmondhatnak hogy nem engem választanak. De esélyt se adnak. Nem tudom mi van, oké sokan pályáznak a helyekre. De ennyire?! Mindenhova ennyire?!
2020. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Egy ideje már így megy ez mindenhol, rég megvan a valakinek a valakije a munkára, csak kötelesek kiírni az állásajánlatot.

Üdv az Orbán-féle Magyarországon :)

2020. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, mostanában még kisebb eséllyel hívnak vissza bárkit bárhonnan, mint még a koronapánik előtti időkben. Mondjuk a Librivel én se jártam korábban jól, mert már régen is figyelmen kívül hagytak.

Ellenben a Lírához beküldött jelentkezésemre reagáltak, és máig ott dolgozom, de még azon kívül is vannak még könyvesbolthálózatok (ha ragaszkodni szeretnél a könyvekhez), például Bookline, Alexandra. Érdemes ezeknél is körbeszaglásznod álláslehetőségek terén.

2020. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez borzasztó...mindenkinek kitartást és köszönöm a hozzászòlásokat!
2020. szept. 26. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár éve feltettem az önéletrajzomat nekik, be is hívtak, megmutatták a dolgokat...
2020. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!