Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális, hogy az egyetlen...

Ez normális, hogy az egyetlen szünetemben várják el a műszakvezetők, hogy aksit cseréljek a targoncában?

Figyelt kérdés
3 műszakban dolgozom kemény 170 ezer forintért. Egyetlen 20 perces szünetem van, és akkor elvárják, hogy akkor cseréljek aksit, hogy az én feladatomat kemény 7-8 percig ne kelljen a vezető üléses targis srácnak csinálnia. Jön oda a műszakvezető hozzám, hozzá a kézi erővel tolható békát, és ő cserélte ki az aksit ezúttal, azzal a szöveggel, hogy majd megtanulom cserélni szünetben az aksit. Mit szóltok ehhez? Én nem vagyok hajlandó le rövidíteni a szünetemet. Egyébként a szünet állítólag fizetett.

2020. szept. 28. 10:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Jut eszembe engem úgy tanítottak be, hogy szóljak a targoncás srácnak, akinek az agyára megy, ha másnak kell segíteni úgy tűnik. De rengetegszer van ideje cigizni. Másfél hónapja vagyok ott.
2020. szept. 28. 10:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Húzd meg szépen a határokat, különben ki fognak használni.
2020. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félek, hogy elkezdenek szivatni, át raknak egy olyan területre ami keserves, ha nem hagyom magamat. Egyébként ez gyári meló az Audiban.
2020. szept. 28. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szünet mindenkinek jár. Ha nem tetszik, hagyd ott. Majd találnak olyat, aki rááldozza a szünetét.
2020. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond! Saját tapasztalat: lenyomom a 8 órát wc, evés, ivás nélkül. Műszak vége előtt 30 perccel indulok haza!
2020. okt. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!