Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elegem lett felmondtam, mégis...

Elegem lett felmondtam, mégis valahogy nem találom magam azóta, te voltál már így?

Figyelt kérdés

Két éve voltam a volt munkahelyemen, ács állványozással, tetőfedéssel és bádogozással foglalkoztunk.



Nem volt bajom vele, szerettem csinálni. Jó volt a hangulat. Bár az utóbbi időben én voltam mindig a ludas, egyszer volt egy vitánk a főnökkel utána csak flegmáztak rám... bármennyit is dolgoztam . És a másik új gyerek csontig benyalt és ellenem uszított mindenkit.


Besokaltam és majdnem megvertem és inkább felmondtam... persze én voltam a hibás a hálátlan.



Fura ezt mondani de hiányoznak, mint egy börtönviseltnek akit kiengednek és nem találja a helyét.


4-5 év folyamatos munka és már muszály voltam meginni valamit, mert már az otthoni munka se kötött le.



2020. szept. 28. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam így, nagyon rossz. Szedd össze magad mielőbb, és keress másik helyet.Ragyogó szakmáid vannak, keresnek Téged! És sürgős... most nem jó a helyzet a vírus miatt, sok a bizonytalanság. Drukkolok Neked, hogy találj egy jó helyet!
2020. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi nincs ilyen végzettségem, segédmunkás voltam de belejöttem és a végén én csináltam.


Nekem technikusi végzettségem van... Egyébként ma is beadtam majdnem mindenhova a jelentkezésem...

2020. szept. 28. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
próbálkozz ezerrel. Akkor a technikusi végzettséggel. Ismerősökön keresztül?
2020. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 28. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:

sose kötődtem munkatársakhoz mélyebben.

ha több a lóvé,jobbak a körülmények lépek és kész.

minden mást leszarok.

persze az 1ső hónap fura máshol,de mivel tudom hogy fura ezért ez is természetes.

2020. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!