Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Örülnétek egy dec 31-ig...

Örülnétek egy dec 31-ig biztosan eltartó Home office időszaknak?

Figyelt kérdés

Március és jún. vége közt már volt részünk egy tartós ho-ban. Aztűn úgy tűnt vége.

De most bejelentették hogy okt 1-től nem tudni meddig de dec. 31-ig biztosan ho lesz. Kivétel nincs, mindenkinek. Irodák lezárva, aki akar se mehet be.

És ez dec 31-ig eltart mert legközelebb a cég majd jan közepén veszi újra elő a kérdést. És simán lehet újra március lesz belőle mire újra jelenléti iroda lesz.


Örülnétek ennek?


2020. szept. 28. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Èn igen. Nem kell a buta osztàlytársakkal foglalkozni.
2020. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát egy munkahelyen nem sok osztálytárs leledzik.
2020. szept. 28. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi március óta itthon vagyunk és jövő nyárig biztos nem megyünk vissza, de én pedig már megbeszéltem a főnökömmel, hogy utána is maradok itthon. Sokkal jobban szeretek itthonról dolgozni, sokkal produktívabb vagyok úgy, hogy nem duruzsolnak körülöttem. Kedvelem a csapatom, de bőven elég az, hogy havi 1x elmegyünk valahová közösen kajálni vagy hasonló helyekre, nem vágyom vissza az irodai környezetbe.
2020. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2020. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nyár óta heti 5 nap be kell járnunk, napi 2-szer 50-55 perc utazás. A légkör se a legjobb és zaj van, járkálás. Plusz melegem is van az irodában.

A legboldogabb lennék.

2020. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az van és örülök neki.
2020. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne ilyen helyet találni, de nekünk ne kell járni mindennap.
2020. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert az én munkámat így nem lehet ellátni.
2020. okt. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!