Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lesznek bunkók a dolgozó...

Miért lesznek bunkók a dolgozóval a munkahelyen, ha jó a teljesítménye?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sokkal kedvesebbek azokkal, akik nem annyira dolgoznak jól, akinek pedig jobb a teljesítménye, érdekes módon bunkóznak vele, szívatják, mintha baj lenne az, hogy jól dolgozik. Miért van ez vajon?

2020. szept. 30. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigyek rá, mert onnantól kezdve egy spiclinek gondolják, mert onnantól kezdve félnek, hogy azt a teljesítményt fogják elvárni tőlük is, mint attól a személytől.
2020. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak azt látom hogy ha jól dolgozik valaki az nem érdekel senkit meg nem számít, de ha elkezd olyan szarul dolgozni mint más akkor már rögtön meg van szólva érte. Ha meg valaki kezdettől szarik az egészbe, arra rá van hagyva, max néha megszólják a háta mögött hogy nem így kéne, de ennyi. Ilyet még nem nagyon tapasztaltam hogy valaki jól dolgozik és kifejezetten ezért bunkók vele.
2020. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irigylik és nem akarnak fejlődni
2020. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kolkegak vagy a fönök?
2020. okt. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"A kolkegak vagy a fönök?"


Főnök is, némelyik kolléga is furán viselkedik azóta.

2020. okt. 4. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elején még kedvesek, de ha már régi dolgozó vagy, akkor azt hiszik bármivel szivathatnak, úgyis maradni fogsz.

Egyre többet és többet kérnek, minél jobb vagy, annál jobban b__zogatnak!

2020. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!