Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a fontosabb egy munkahelyen...

Mi a fontosabb egy munkahelyen ha jól eltudja adni magát valaki vagy ha jól dolgozik?

Figyelt kérdés

Van van munkatársam,az dolgozni nem szeret..mostmár kell,hogy dolgozzon mert konfliktus lett volna belőle ha nem dolgozik.Olyan egyén aki szeret mások tollával dicsekedni,valamit hall a munkához kapcsolódóan és kikerekíti azt mintha nagyon okos dolgot mondott volna,közben az nem is tőle származik.Ellóg a munkaidőből,keresi a kibúvókat.

Néha felteszem a kérdést én vagyok a hülye vagy a tükör görbe?Mert ettől a csodálatos embertől sokan elvannak ragadtatva.Van egy sármos megjelenése,jó beszélőkéje,de ha dolgozni kell cserben hagy másokat,úgy tesz mintha ott se lenne.Ha dolgozni kell szenved,morcos akkor él viccelődik,szórakozhat. Legszivesebben egy-két apróságot megcsinálna meg le-fel sétálgatna,beszélhetne.De ha dolgozni kell a kezét kell fogni,nem lehet rábízni akármit.


2020. szept. 30. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen sajnos az számít, ki tudja eladni magát. Vannak, akik jól dolgoznak, de sok sok éve mégis ugyanabban a munkakörben vannak, agyon dolgoztatják őket, aki pedig lusta, nem akar dolgozni, csak nagy arca van, az van vezetői pozícióban, irodában stb...
2020. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy ez milyen munka?
2020. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat alapján az jobban számít, hogy ki hogyan tudja magát eladni, hacsak nem nagyon egyértelműen nagyon kamus az illető úgy, hogy nem protekciós, mert akkor meg kiröhögik.
2020. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is az a tapasztalatom ha valaki jól bevágódik,eladja magát azt többre értékelik.Csak nem tudom mit csinálnak olyankor ha végzetes hibát követ el.

2-es egészségügyi laboratóriumban és ő úgy gondolta elég ha kivesz pár epruvetta vért meg beszélget a páciensekkel csak itt nem ebből áll a munka mert ezzel 7-8 órás munkaidőt nem tud kitölteni.Egyébként szerb férfi és a szerbek nem híresek a munkamoraljukrol hamar kidőlnek,különösen a férfiak, ha intenzíven kell dolgozni sok nekik.Előrevalknekik.Előrevalóbbaja.Amugy nagy részük társaságkedvelő,befogadó, nyitott de a munkához való hozzáállásuk katasztrófa.

4-es igen ismerőse a főnöknőnek.De idővel kezdett ő is megelégelni dolgokat,bár még nem eléggé.

2020. szept. 30. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Először az első, utána a második.
2020. okt. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy van aki nem jut el a második szintre 🙂
2020. okt. 1. 05:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is (kutao)laborban dolgozom, akinek nagy a szája és másra tolja a melot azt isteníti a főnök, aki meg csinálja a konkrét kísérleteket az le van...
2020. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már a felvétel is az alapján zajlik MINDENHOVA, mennyire tudod eladni magad a HR-es mancikának.
2020. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es igen jól elvan vele bár már nem olyan jól mint eleinte attól függetlenül , hogy nem akar tudni semmit,igaz valamivel kevesebb pénzt kap de azért amit csinál még ez is sok...velem is korrekt, bár talán nem teljesen ha nem tesz nagy valamit ennek érdekében, tett valamit de az nem sok meg ő is egy ilyen típus mint ez a férfi azzal a különbséggel, hogy tud dolgozni és ha kell dolgozik is mások helyett is,nem tudom ez mire jó neki..ilyen hozzáállással majd bezár a labi még alig egy éve üzemel
2020. okt. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!