Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet megoldani ha a...

Hogyan lehet megoldani ha a fönök folyamat lecsesz és mindig jogtalanul, aztàn amikor kiderül hogy a dolgozonak volt igaza, bocsànatot soha nem kér, és a tovàbbiakban is neki àll feljebb?

Figyelt kérdés
És ez miatt folyamat ebben az utàlatos légkörben kell dolgozni és a kövi muszàjkontaktnàl megint méltatlanul reagàl megint a dolgozonak volt igaza és ez az ördögi kör megy?

#jogtalan lecseszések
2020. szept. 30. 23:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Számlaellenörzés a feladatom.

Jelzem (mert kötelezö es ez a dolgom eleve), hogy x cég dupla annyit szàmlàz egyik telephelyre mint a masikra.(mint ahogy 20 masik telephelyen is egyenàr van)


Erre fentröl kiakadàs ordito(!) levelek, mert szerinte biztos az egyik telephelyen nagyobb a munkalat stb. Hogy kerdezhetek ilyen baromsàgokat hogy miert nem hasonlok az összegek a telephelyeken.


Aztan kiderült hogy tévesen szàmlàztak. Javitottàk a hibàt. Igazam volt, hogy nincs ez igy rendjén.


Es ilyen vitàk mennek, mindenre hàborog,("leüvölt"iràsban), miközben a dolgomat, a munkàmat végzem (ha meg nem ellenöriznék és kibukik kesöbb, persze azert is engem vennének elö)


Es ehhez hasonlok, kb minden egyes alkalommal, amikor jelentèst KELL adnom.

Méltatlan hangnem, lecseszèsek sora, "utàl gyülöl", a kövi jelentésnél garantàlt a következö konfliktus.


Nemhogy bicsanatot kene kernie inkabb megköszönnie azt, hogy eszreveszek egyaltalàn millios problemakat is, es mentem ami menthetö.


Nem tudok felmondani mert nincs masik munkahely jelenleg. Es a kövrtkezö munkahely sem lenne garancia semmire.


Most ha összefoglalom az összes ilyet es megirom vezetèsre hogy szeretnék erre megoldász kerni, annak lenne èrtelme?


Vagy mit tehetnék?

2020. szept. 30. 23:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit tehetnel? Pl. kitalalhatnal hihetobb kamusztorikat.
2020. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na most ez miert lenne kamu?

Nalunk van az egyetlen ilyen fönök, hogy teljes àrtatlan kollegakat üvölt le abszolut jogtalanul??

2020. szept. 30. 23:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Irhatom tovabb is:

Vannak szàmlatartozàsok. Bizonyos szamlakat nem engednek kifizetni mert a hozzajuk kapcsolodo bevetelek nem erkeztek be.

De irnak majd egy komoenzalasi szerzödest is.


Jeleztem hogy a nem engedelyezett szamlakat nem tudom figyelik e, hogy azokat ne vegyék bele a kompenzalasba.


Megint lehordàs üvöltés hogy milyen bevételeket vàrok stb?


Aztan mikor megküldtem, es ismet szoltam hogy nincs engedelyzve erre meg arra stb. (Kilistaztam )szàmlàkra kifizetés engedelyezve es nem komoenzàlhatók, arra meg nagy csend. Mert màr megint nekem van igazam.


Es az utàlat folyton.

2020. szept. 30. 23:48
 5/6 A kérdező kommentje:
*kompenzálási szerződést
2020. szept. 30. 23:48
 6/6 A kérdező kommentje:

Van itt valaki aki pénzügyes, könyvelö vagy hasonlo?

Mindenkinek "arany"fönöke lenne, csak nekem sikerült ilyet kifogni??

2020. okt. 1. 00:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!