Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betanított munka nettó 220...

Betanított munka nettó 220 ért megéri?

Figyelt kérdés

Szélvédőn kőfelverődések, repedések gyors javítás telephelyen belül és néha céges autóval ügyfélhez ki menni.

Fizikailag nem annyira megterhelő szerintem.



2020. okt. 1. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2%
9-5-ig tehát elviszi a napot. Plusz oda a szombat is. Otthon mikor leszel? Ha nincs családod, vállalható, hogy a munkahelyeden élsz, amúgy gáz.
2020. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megéri! Felénk gépkezelők szakmával nem kapnak annyit, csak több éves munkaviszony után.
2020. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

10# Te is fogsz csak keresgélj. 🙂

Köszönöm szépen,neked is sok sikert! 🙂

2020. okt. 2. 00:23
 14/15 A kérdező kommentje:

11#Szerintem egyenlőre jó lehetőségnek látom én is mint a többiek,lehet hogy el megy a napom de legalább kiszámítható lesz,heti 2 szombat sem annyira akadály.

Előző munkahelyem kiszámíthatatlan volt,hol éjszaka-nappal dolgoztam,semmire sem volt sokszor időm csak aludtam leginkább abban a bádogdobozban elég rosszul,volt olyan hónap ahol 3-4 napot voltam otthon és otthon is csak aludtam.

Nem sokkal kerestem többet pedig nem 8-12 órákat dolgoztam de volt olyan is hogy csak annyit.

Sofőr voltam és rendesen ki akartak hajtani egy idő után ezért inkább be fejeztem mert rá jöttem hogy sokáig élni akarok még nem az árokba végezni,rendesen megutáltam a dolgokat,havi 16-20000 km vezetés 🤮🤮 és nem csak autópályán ha nem mellék úton is amivel annyira nincs baj csak lassan halad az ember és a 30-ik körforgónál már nem olyan jó érzés hulla fáradtan.

Vannak terveim ezért nekem ez az öngyilkos meló nem való,nem is értem azokat az embereket akik egy seggel le vezetnek 2000-2500 km átlag 90-100km sebességgel, röviden tömören ennyi csak.

2020. okt. 2. 00:53
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, fogadd el az ajánlatot, aztán idővel vágj bele a terveidbe. Először még munka mellett, fő a biztonság.
2020. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!