Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyre hogy tudok jól...

Új munkahelyre hogy tudok jól beilleszkedni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ha férfi vagy akkor tűrsz ha nő akkor lepippantod a főnököt
2020. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj be 1 jó nagy konyhakéssel munkahelyedre kezdj el hadonászni és kiabáljál érthetetlen szavakat. Na ettől a ponttól már csak jobb lesz neked.
2020. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, előszöris legyél kedves velük, köszönj nekik szépen, hogy jó reggelt kívánok, és akkor mondd meg a neved, kézfogás nemtom mennyire oké, lehet,hogy a munkahelyen is kéne a másfél méter távolságot tartani, tehát lehet, hgoy ezt nem kell, ezt nem tudom, és akkor kedvesen rájuk is mosolyoghatsz; vagy nemtom, szerintem akik már több ideje vannak ott, lehet, hogy majd ők ilyen kis sablonmondatokat hozzádvágnak majd, amire könnyű reagálni, pl nekem kaja közben kollégám tök aranyos volt, mindig kérdezte tőlem, hogy "mit burkolsz?":) Meg pl az időjárásról is dumáltunk ott kicsit, ilyen 1-1 mondatot, nekünk volt, mikor sorozatosan mindig akkor kezdett el esni az eső, mikor végetért a munkaidő, és kiülhettünk volna az udvarra, addig meg sütött a napocska:):):)
2020. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*amúgy ez a mit burkolsz szerintem lehet, hogy akkor jó,hogyha tőled kérdezik, mert amúgy, ha még nem vagytok pl olyan jóban, akkor lehet,hogy elkezdik majd azt gondolni, ha nem is hangosan mondva, de szal, hogy mit kotnyeleskedsz, mit ütöd bele az orrod minden lében kanálként; és akkor szal érted, amúgy lehet ezt is , de akkor lehet,hogy elegánsabb formában még az elején, hogy pl "mit fogyasztasz"; ja és ne ossz meg pl mindent magadról szerintem, tehát az összes családi hűhót nem feltétlenül kell szétkürtölni:D:D:D Csak ha már tudod, hogy kölcsönösen van akkora bizalom, de mondjuk szal max hetek, de méginkább hónapok múltán, amikor már érzed, hogy az egyik kolégád nem is csak kolléga, hanem igazi barát:)
2020. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*tehát Ne vidd el a munkahelyre a problémákat kitárgyalni
2020. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!