Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már veletek, vagy...

Előfordult már veletek, vagy bárkivel, hogy véletlenül elírta a számlaszámát, és az első fizuját nem kapta így meg?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor mi a jellemző?

2020. okt. 4. 17:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Gondolom az első fizu ugrik teljesen.
2020. okt. 4. 17:31
 2/10 anonim válasza:

Két módon írhatod el a számla számot


Vagy nem érvényes (de ekkor már rögzíteni se engedi) vagy ha igen akkor ilyen nem létezik

vagy hogy érvényes


Szólj a cégnek ő vissza hívja a pénzt és utalja neked


Nem veszett el a fizu

2020. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fizetést nem, hanem egy fél ház árat kuldte volna apám at, es en elirtam egy szamot.

Szerencsere nem fogadta el a rendszer.

2020. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Visszadobja a bank rögtön vagy 1 napon belül, hogy a név és a cím nem stimmel.

Szólj a cégnek, szerintem simán átutalják a jó helyre.

2020. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem érint engem a téma, csak érdekelt, mert egyszer említették hogy jól írjam nehogy rossz helyre menjen.
2020. okt. 4. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:

4: Magyarországon nem érdekli a bankot a név, emiatt nem pattan vissza.


Egyébként pont úgy csinálják meg a számlaszámokat, hogy egy számjegyet ne lehessen elírni, nagyon minimális az esély arra, hogy ne tűnjön fel sehol a tényleges utalás előtt.

2020. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én kb 50 embernek küldtem ki egyszeri ösztöndíjat (rám sózták a munkát).

Hidd el, hogy visszapattant, én leveleztem a diákokkal és volt olyan (3x is), akinél csak egy számjegy volt a hiba.

Ez 2019-ben volt...

2020. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: ha a szám rossz, akkor visszapattan. Ha a számhoz a név nem stimmel, akkor nem.
2020. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor valójában nem pattan vissza, mert egy nem létező számhoz csakis egy nem passzoló nem név tartozhat.
2020. okt. 5. 00:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlenül a régi, megszüntetett bankszámlám számat adtam meg, pár nap után visszaküldte a bank. Azt hittem, rajtam kívül nincs ilyen h.lye, de ugyanígy járt egy másik munkatársam ugyanakkor, együtt kezdtünk.
2020. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!