Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig tűrnétek ezt és hogyan...

Meddig tűrnétek ezt és hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Adott egy rendetlen,következetlen főnöknő.Nem létezik munkabeosztas csinálsz amit érsz.Papirok ötven felé vannak elrakva,becsúsztatva valahova.Ha nem viselsz gondot a munkáról nincs megcsinálva.Adott egy munkakerülő kolléga aki kitalálta magának mi a munkaköre ami úgy is van mint ahogy nekem is meg van az alap munkaköröm de mivel ez csapat munka más dolgokba is belehet,bekell segíteni.Neki azonban fáj a mája nem igazán akar semmibe beszállni,de még a saját munkáját se végzi el rendesen,elkülöníti magát mintha rá semmi se tartozna és nyomogatja a telefonját.Furikázik,elmarad a cég autójával ha van terep vagy elintéznivaló.Sokat szaladgált ki-be,a boltba,stb.Ezzel a kollégával összecsaptunk a napokban és a főnöknő is közbeavatkozott.Hazaakart mindkettőnket zavarni.Utana némiképp megbeszéltük. Azt mondta a főnöknő ő látta mi megy de nem akart közbeavatkozni mert gondolta megoldjuk.Szerinte a kommunikációval van gond megkell kérni a másikat ha nem győzzük.Ez azt mondta nem gond neki segíteni állítólag...de akárhányszor mondtam azelőtt mit kellene megcsinálni húzogatta magát meg elodázta. Ha ketten voltunk minden az én hátamon ment.A főnöknővel beszélgettem utána négyszemközt is.Mondta tudja ő milyen köröket tesz az autójával,mert van gprs,de nem szól semmit neki,meg figyelmeztette párszor mondta mit kellene csinálni meg ha csinál mindent amit a többi akkor azt a fizetést is fogja kapni,meg gondolkozzon el miért ő a legrosszabbul fizetett munkás ott.De az ő òrabere így is jobb ha a munkamennyiséget nézzük amit végez...Egyébként ők ismerik egymást régebbről,munkahelyről meg privatilag is némiképp.De mondtam neki a ki-be járás, magánügyek intézése -mostmar nem csinálja lehet lelett intve,ha egyik munkásnak engedett majd a másik is elkezd így viselkedni.Meg nem korrekt ha mi ketten dolgozunk ő meg nem csinál semmit.Meg nem tudom milyen jó ismerős az aki szethajtja a cég autóját és használja másra is mint ahogy a céges telefont is a sajátjáról meg egy forintot se költene vagy amikor szervizbe volt az autó a sajátját ugyan nem biztosította volna egy-két terepre. Úgy kérte neki kölcsön a főnöknő a délutáni munkás autóját a benzin költség fejében.Latja ő reálisan a helyzetet de nem tesz semmit bár már ő is megelégelt dolgokat.

A konfliktus meg a múlt heti hajtás után nincs is nagy kedvem holnap menni kavarog a gyomrom ráadásul szombaton is dolgozok.



2020. okt. 4. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Te érted, mit szerettél volna kihozni ebből a szófosásból?

Ha igen, valószínűleg egyedül vagy vele.

2020. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ötödik sorig olvastam, akkora katyvasz az egész...

De ennyi alapján keress egy normális helyet, normális főnökkel

2020. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mondasz fel?
2020. okt. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!