Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gls sofőrrel való gondomat...

Gls sofőrrel való gondomat kinek jelezhetném?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van 1 sofőr aki folyamatosan szivat.Ha rendelek valamit, és kártyával szeretnék fizetni, akkor mindig azt mondja, hogy nincs nála a terminál, és majd csak +2 nap múlva hozza ki a csomagot!!Mert persze másnap se ér rá. Most is ez volt a szitu, csak most haverom is rendelt, aki persze tudott kártyával fizetni.Véletlen derült ki a dolog, hívott haverom, hogy mizu, mondom neki nem tudtam átvenni a csomagot a Gls-től, mert nincs terminál megint. Akkor mondta hogy most volt nála is a futár (ugyanaz az ember meg autó, kamerafelvétel is van.) Próbáltam hívni a depót, de nem elérhető átmenetileg, azt mondja az automata. Mit tennétek a helyemben?

2020. okt. 5. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Ügyfélszolgálatot hívd, vagy írj emailt.


Igazából akármikor felakadás volt, ezt kellett volna csinálni, hogy legyen a getziskedésnek nyoma.

2020. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Bemennék a depóba és jelezném a főnökének,hogy a kollégája valami oknál fogva kinézett magának.
2020. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem panaszkodnék. Akkor nem veszem át a csomagot. Zsidó világot élünk, ha nem fizetsz úgyis keresni fog az eladó, hogy mi az oka ennek, akkor mondanám el. Szeretem sokszor, hogy elvileg délután 5ig dolgoznak. Rengeteg esetben 3kor érek haza, nem neki akkor már nem jó. Hát haver ezt mondd a főnöködnek ennyit mondtam a telóba és láss csodát 4kor megkaptam a csomagomat. Egy futár miatt nem fogok szabit kivenni.
2020. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Mi oka lenne erre? Nem vágom, az ilyenekrol mint te mindig kiderül hogy üldözési mániája van.
2020. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az, hogy néhány éve együtt dolgoztunk 1 munkahelyen, és nem nagyon lettünk barátok.Van ilyen, mindenkinek nem lehet szimpatikus az ember... Ennek ellenére végezhetné a munkáját ahogy kell!
2020. okt. 5. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem csak végezhetné, végeznie kell. Én nem engedném elmenni a futárt, ha itt van a csomagommal, és megbeszéltük, hogy fizetek. Helyben hívnám a céget.


Sőt, hívhatnád magát a webshopot, ahonnan rendeltél, hogy ez a helyzet. Ők lerendeznék a szállítócéggel, hogy a futárjuk ne csinálja ezt.

2020. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!