Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kormányhivatal ban dolgozok...

Ha kormányhivatal ban dolgozok és szerelmes vagyok egy munkatarsnombe aki férjnél van akkor nem dolgozhatunk tovább együtt és kirughatnak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos szerelmesnek lenni, meg aztán honnan tudnák meg? Ugye nem vagy olyan ostoba, hogy híreszteled a folyosón?
2020. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a munkaidőben keféled, akkor kirúghatnak. Ha munkaidőn kívül csalja a férjét, az magánügy. Ha titokban vagy szerelmes belé, az is.
2020. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában elmondható szerintem, hogy a munkahelyi kapcsolatokat nem preferálják a munkáltatók, de ha titokban tartod és nem kürtölöd világgá, akkor pusztán az, hogy érzelmeket táplálsz iránta, nem kizáró ok úgy gondolom. Ha komolyabbra fordul a dolog, kölcsönösen, akkor viszont szerintem egyikőtöknek új állás iránt kell nézelődnie.
2020. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármiért kirúghatnak, és még csak nem is kötelesek erről neekd, vagy akárki másnak számot adni. Velem ez történt, kb. majdnem 1 év után, egy megyeszékhely kormányhivatalában. Én pl. egyedül élek, nem vagyok már 20 éves, a mai botrányok fényében pedig sajnos bármit megtehetnek ha el akarnak távolítani.
2020. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!