Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg nem szeretik munkahely...

Tényleg nem szeretik munkahelyen az ilyen dolgozót?

Figyelt kérdés
Aki mindenért szól, elégedetlenkedik. Pl. elcseszték a fizupapírját, vagy nem akarják a pótlékokat kifizetni neki, ami járna (pl. túlóra, szombati nap), nem akarja aláírni a szerződésmódosítást, mert visszamenőleg van dátumozva, stb. Tehát végülis igaza van, de mégis a munkahely ellen szól.
2020. okt. 6. 08:43
 1/8 kicsibarany ***** válasza:
53%
Sajnos nem ismerjük ennyire a kollégáidat.
2020. okt. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A dolgozók sem szeretik az ilyen munkahelyeket. A munkádért szerintem elvárható, hogy rendben legyen kifizetés és a szerződésmódosítás és egyéb hivatalos dokumentumok is helyesen legyenek kiállítva. Nekem hivatalos dokumentumomat vesztette el a HR és még bocsánatot sem kértek, talán még nekik is állt feljebb. Más országokban ezeket nem mernék megtenni, pl. Németország, mert ők húznák a rövidebbet.
2020. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfuggo, mert en is annyit rinyaltam ilyen-olyan dolgok miatt a volt munkahelyemen, ha valami rossz volt, szoltam, de altalaban megoldottuk a problemat a fonokkel es ennyi, jo dolgozo voltam, oket is erdekelte, hogy nekem jo legyen. Ellenben volt egy kollegam, aki szinten mindig talalt valamit, ami miatt hisztizhet (ki nem fizetett hetvege, stb, szoval lenyegeben voltak jogos hisztijei is, mondjuk neki volt egy rakas nem jogos is), de vele kocsogok voltak, mert annyira nem volt egy top dolgozo, o pl idegesitett mindenkit, a fonokoket is, kollegakat is.
2020. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerződésmódosítás átdátumozását leszámítva ez mind olyan, amiért én is szólnék. És eléggé dühösen.

Mégis mi az, hogy a nekem járó pótlékot nem akarják kifizetni? Bakker, ha nem fizetik ki, én is úgy állnék ám a munkámhoz!

2020. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, hogy szólsz, a stílus már más kérdés, azt nem tudjuk megítélni.
2020. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is Duli Fuli vagyok.
2020. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem, hogy vannak a munkahelyen sokan olyanok, akik bele akarják magukat élni a munkahelybe, akkor is ha az sz*r.
2020. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez milyen ostoba kérdés? Ilyet egy jól beidomitott rabszolga tesz fel. Tök jogos, amit csinál. Már mindent megtehet a munkáltató a munkavállalóval. Semmi jogunk nincs...
2020. okt. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!