Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kért már meg olyanra a főnöksé...

Kért már meg olyanra a főnökség hogy figyeld a lopásokat, tedd előre a lejártakat stb? Ha nem vagy érdekelt az eladási számokban, akkor is szoktál ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A lopásokat nyilván figyeli az ember, mert ha a tolvajok miatt hatalmas a leltárhiány, rajtad(is) elverik a port, de minimum kirúgnak.

Annak meg, akinek van egy csepp gyakorlati érzéke, annak mondani sem kell, hogy feltöltéskor a régebbiek kerülnek előre, a frissebbek hátra.

Lejártat még engedményesen sem szabad árulni, csak legfeljebb aznapi, vagy másnapi lejáratút. Olyan bolt esetén ami hétvégén zárva, célszerű akciózni termékeket, amik közben lejárnának.

2020. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lejártat leselejtezünk. De az előbbi lejáratút nyilván előre rakjuk, ezt mindenhol így kell, nem értem ezen mit nem lehet érteni.

Lopásokat is figyeltem eleinte, de mikor már nagyon sittes arcok jártak be napi szinten, biztonsági őr meg sehol, akkor nyugodt szívvel végignéztem, ahogy elviszik a cuccot. Én 50 kilós női eladóként nem arra lettem felvéve, hogy az orkokkal verekedjek. Nálunk hatalmas hiányok voltak, de nem rúgtak ki senkit, szép is lett volna. Vegyenek fel szépen több vagy kompetensebb őröket, pláne, hogy az eladókat is nemegyszer zaklatták, még én perelhettem volna a céget, hogy nincsenek biztosítva a megfelelő munkakörülmények (Luxus drogéria, szóval milliós hiányok is simán összejöttek.)

2020. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

1-es vagyok

Természetesen nem arra gondoltam, hogy én vagy te állj neki birkózni a tolvajjal. Figyelésről volt szó. Természetes, hogyha az orrom előtt tesznek el valamit, akkor szólok a biztiboynak, vagy a főnöknek, a többi már nem az én dolgom. Egyébként én eddig csak olyan helyen dolgoztam, ahol kálón felüli hatalmas hiány esetén lecserélték a garnitúrát, minden indoklás nélkül.

2020. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nálunk akkora munkaerőhiány volt, hogy örültek, ha nem mondtak fel a régiek. Meg tényleg vicc volt, amit a cég művelt, már minden tolvaj tudta kb, hogy nálunk legtöbbször nincs őr, vagy ha van is, mire kiér a vevőtérbe, ők simán elfutnak.

[link]

Nálunk nagyban loptak már, és a cég semmit nem tett nagyon sokáig ez ellen. Vicc szintű volt már kb, konkrét emberek meg csapatok járták végig a boltokat, ha egyszer el is kaptad, rendőr elvitte, egy hét múlva megint jött lopni.

2020. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs biztonsági őr, és sokan dolgozunk egyszerre, mégis lopnak. Viszont én nem teszem kockára az épségemet.
2020. okt. 6. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Mondták neked, hogy neked kell viaskodni a tolvajjal?

Gondolom, nem!

Annyit kértek, hogy figyeld és ez nem tudom mennyiben érinti a testi épségedet? De felőlem ne figyeld, bánom is én!

2020. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
En addig voltam lelkes szorgalmas pakolos tünderi elado amig a fönököt nem ismertem meg mekkora paraszt.onnanstol minden vevlnek azt mondtam nincs a méretében, nalunk nincs olyan áru amit keres, mindenkit udvariasan kihajtottam az ajton.
2020. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy demotivalo fönök miatt nem az alkalmazott a hibas.
2020. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!