Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem hívnak sehova a munkatársaim?

Nem hívnak sehova a munkatársaim?

Figyelt kérdés

Nemrég dolgozom ennél a cégnél (Budapesten). Elég családias a klíma, nincs harag, nincs terror.


Én bírom őket és ők elégedettek a munkámmal.


Szoktak összejöveteleket szervezni. De mindig csak hallom hogy beszélgetnek róla, meghívni nem szoktak.


Jeveset csevegek munka közben, de nem vagyok antiszociális meg negatív se.


Ez miért lehet?


2020. okt. 6. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Még új vagy,,nem mernek elhívni.Kicsit beszélgess többet.
2020. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
És ha te hívnád el őket?
2020. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem értem, hogy miért jó melón kívül együtt lenni. Én valahogy úgy voltam vele, mire dolgozni mentem, már megvolt a saját köröm, akikkel jól érzem magam munkán kívül. Én pont a másik oldalon vagyok. Mindíg hívnak, de nem akarok velük lenni. Nem azért mert nem kedvelem őket. Egyszerűen jobb így. Elég a heti 40 óra.
2020. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

#3 18:41


Pompás. És ez úgy segít a Kérdező problémáján, hogy...?

2020. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Hát ha nem képes csatlakozni valaki egy ilyen beszélgetésbe, hogy a vége az legyen, hogy ő is menne, arra mit lehet mondani? Honnan tudná bárki innen mitől lehet?????
2020. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert a kérdező ugye nem azt kérdezi, hogy oldja meg ezt. Hanem azt, hogy ez miért lehet? Erre nem láttam választ tőled se.
2020. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Örülj neki engem állandóan hívnak sosem megyek és besértődnek.
2020. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A munkáddal elégedettek, de keveset beszélsz velük.

Meg is válaszoltad a kérdést.Nyitottabnak kéne lenned,érdeklődni,beszélgetni.

Engem mondjuk nem zavarna,kiráz ilyenektől a hideg.

2020. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, nem a munkahelyről kell barátokat szerezni.
2020. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte engem is zavart, hogy nem hívtak. Hát, visszasírom azokat az időket. Már bánim, hogy egyes emberekkel belebonyolódtam a barátkozósdiba. Legjobb lenne, ha hozzám sem szólna egyik sem. A hideg ráz ki tőlük. Sok kétszínű emberke akik csak a kula kavaráshoz értenek, és rendszerint én is süppedek ebben a mocsárban, ami csak plusz idegeskedéshez vezet. Állandóan van valami... Szóval hiányoznak azok az idők, amikor csak szépen dolgoztunk együtt, hazamentem, és nem hallottam róluk.


Valószínű, hogy nem ismernek annyira, illetve azt gondolják úgysem mennél el. Nem nyíltál még meg feléjük, és ők sem feléd. Minél többet árulsz el magadról, a magánéletedről, illetve minél több embert beszélsz ki a háta mögött, annál is inkább akarnak majd veled barátkozni.

2020. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!