Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek,ha a közvetlen...

Mit tehetek,ha a közvetlen főnökömnek bántó a magatartása?

Figyelt kérdés
Egy rehab munkahelyen dolgozok,ahol van egy csoportvezetőm,aki kissè arrogáns.Nem tolárálja ,ha valaki kimondja ,amit gondol,ès nem partnerkènt kezeli a másikat.Nem lehet vele őszintèn beszèlgetni,mert egyből visszatámad,leèpíti az embert.Párszor meg kellett vèdenem magam ,mert jogtalanul cseszett le.A fölötte lèvő főnökömnek elmesèltem,aki nagyon empatikus volt.Szerinte ilyen a termèszete,megkèrt egy másik vezetőt,hogy figyelje az arrogáns vezetőt.Kicsit javult a helyzet,de zavaró az egyènisège,ès megnehezíti a napjaim a jelenlète.A munkatársakkal nincs gondom.

2020. okt. 6. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Mit tehetsz? Tűrsz. Vagy keresel egy másik munkahelyet. Vagy - de erre nagyon kicsi az esély - annyira összehaverkodsz a felette lévő főnökkel, hogy a helyébe lépsz.
2020. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy tűrsz és gyomorideggel jársz be nap mint nap ami megy ideig óráig amit én is tapasztaltam vagy lesz@rod hogy miket hadovál,mert hát ha mindenkivel ilyen lehet egyszer mást tesznek a helyére(olyan szerencse ritka ha a főnök meg van vele elégedve)vagy kilépsz mikor már teljesen kikészített és tényleg nem birod tovább
2021. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanulj asszertiv kommunikaciot.ill ne azokat sorold mi a baj meg rossz, hanem a megoldasokat

Plusz van a forditott pszichologia is, az is hatékony!

2021. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen mindenkivel ilyen.Ilyen a termèszete.Ha valaki mond bármit,akkor egyből támadóan,bántó stílusban beszèl.Ha valaki nem èrt vele egyet azzal úgyszintèn.Akit megsèrt,arra azt mondja túlèrzèkeny,ès ha nem tetszik föl lehet mondani.Volt mikor megakartam vele beszèlni ezt ,ès elzárkózik.Mindenfèle óvatos kritikára is harap.Volt már ahonnan eltettèk.
2021. jan. 15. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!