Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Komolytalan biciklivel járni...

Komolytalan biciklivel járni munkahelyre?

Figyelt kérdés

Új munkahelyemen, egy multinál, egyik kollégám mondja, hogy ő tényleg csak jót akar, de szerinte hanyagoljam ezt a bicajjal járást munkába, mert egy halom jó numerát el fogok így szalasztani! :D


Mert hogy lejáratom magamat, mert a kolléganők mind azt fogják hinni, hogy vagy nincs pénzem kocsira vagy félig bolond vagyok!!!


MI A F*SZ???? :D


Tényleg sokat járok bicajjal munkába, ha nincs eső, hó és nincs túl hideg, és időm is engedi. Amúgy meg kocsival.


De nyugtassatok meg hogy ez kollégám a félig bolond és nem én!!!! :D



2020. okt. 6. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Figyelj, szép dolog a környezetvédelem, meg a sport, nekem is fontos. De azért legfontosabbak mégis csak a nők. Szóval szerezz be, vagy legalább kérj néha kölcsön egy SUV-t, mint minden normális ember!
2020. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem félig bolond a kollégád.

Amúgy a sportos pasikat szertejük, mi lányok.

2020. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

# 1


Érzem az iróniát a szavaidban :D

2020. okt. 6. 20:39
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
*szeretjük
2020. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
A meg van, hogy Hollandiában az uralkodó pár is bicajozik?!
2020. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát, ha ilyen szexkapcsolatok kellenek, akkor járj autóval.

De amúgy f.szsag

2020. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

# 6


Egyszerűen sosem tudtam értelmezni a szex és a közlekedési eszköz közötti összefüggést. Az ágyba nem viszünk sem autót sem bicajt. :D

2020. okt. 6. 20:42
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy komolytalan, sőt nagyon is “divatos” a roller-kistesóval egyetemben 😀 Én is inkább bringázok, minthogy a dugóban szexelődjenek. 😂 37/N
2020. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Valaki mindig beleköt mindenbe. Azt javaslom, hogy az egyik fülön be, másikon ki.
2020. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Hülyeséget beszél a kollégád. Én is szívesen járnék bringával, csak nem érzem biztonságban magam az autósok között, ezért inkább tömegközlekedek.
2020. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!