Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen ötlet...

Szerintetek milyen ötlet lenne ebben az időszakban (vírus helyzet) munkahelyet váltani? Egy elég biztosnak tűnő melóhelyet lecserélni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább majd jövőre?

2020. okt. 6. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább jövőre.

Biztosat semmi szín alatt nem cserélnék le.

2020. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat nem cserélnék. Nekem vissza mondták a munkahelyeket, gyedről akartam vissza menni. Nem talalok semmit diplomával. Sajnos.
2020. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam rajta, kaptam is ajánlatot, de nem léptem meg. Ha nem kelsz minden nap gyomorgörccsel és nem kifejezetten negatív dolognak éled meg, hogy itt dolgozol, ne lépd meg.


Én tavasszal váltottam egyszer állást, magasabb bérért és szakmailag jobb lehetőségekért, de az a hely maga volt a pokol minden más szempontból. És cserbenhagytak, mikor beállt a veszélyhelyzet. Csoda, hogy megtaláltam a mostani helyem, szeretek itt lenni, még ha nem is nagyon tudok fejlődni (amit szeretnék). Biztos, hogy nem mennék most sehova, egyrészt nem akarok két szék között a földre esni, másrészt mostantól kétszer is megnézem, milyen közegbe megyek...

2020. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezni lehet, interjúzni is, ha behívnak. Én is éppen váltani akarok, mondjuk nekem rossz a környezet is, a fizetés meg aztán pláne. De csak úgy mondj fel, ha már fix az új hely.
2020. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. okt. 7. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!