Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt hittem gépészmérnökből...

Azt hittem gépészmérnökből hiány van. Akkor miért nem kellenek most sehová?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10: Az azért túlzás, hogy bedőlt, az értékesítés nem olyan rossz, mint mondják. Hosszú távon visszaesés lesz értelemszerűen, de nem fog összeomlani, ahogy azt vizionálják sokan. Sőt, az elektromos autók jobban pörögnek, mint bármikor.
2020. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11-es soha nem ismerik el a nagy gyárak hogy baj van, csak ha már a palló végére értek. Az elektromos autók meg persze hogy továbbra is jól fogynak, általában a legfelsőbb/leggazdagabb réteg veszi ezeket flancolásból, őket nem érinti olyan keményen a válság.
2020. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12: Hát majd meglátjuk...

2020 YTD értékesítés nagyjából 30%-kal alacsonyabb 2019-hez képest a full bezárás mellett is. Úgy, hogy voltak szinte szó szerint nullás hónapok. (Olyan ez, mint az ingatlanpiac, ott is csak a pénztelenek reménykednek benne, hogy majd felére esnek az árak)

Az eredeti kérdésre reflektálva, aki fenn akar maradni, annak racionalizálni, költségcsökkenteni, automatizálni stb kell. Ahhoz meg kell a mérnök. De mindegy is, mert a kérdező már elengedte a kérdést, nem válaszol.

2020. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok mert csak kioktatást kapok. Senki sincs a helyemben most, nem tudjátok milyen ez.
2020. okt. 7. 18:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Tessék, ide éppen keresnek: [link]
2020. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Autóiparban dolgozom, korábban mérnökként, ma már vezetőként. Tudom milyen helyzetben vagy. Szóval nyugodtan válaszolhatnál a kérdésekre.

Szerintem #12 is szegről, végről kapcsolódik a gépiparhoz, vagy valami gazdasági területen van, mert tud a témában összetett mondatokat írni


Szóval?

Nyelvtudás?

Milyen specializáció/szakirány?

Milyen a kötelező minimumon felüli eredményed van?

Projectmunka?

Szakmai gyakorlat eredménye?

Helyileg merre?

Költözési hajlandóság? Stb stb.


#13

2020. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!