Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem zavarna, ha...

Titeket nem zavarna, ha munkaidő után napi 1-3 alkalommal felhívna a főnök, vagy munkatársak?

Figyelt kérdés
Autószerelő vagyok, és van még 2 fiatal kollégám, akik inasként kerültek a céghez, tehát nem mindent tudnak önállóan elvégezni. Az egyik január, a másik pedig április óta dolgozik. Én tanítottam őket, eleinte nem esett nehezemre segíteni nekik ha felhívnak, de már nagyon unom. Az is előfordul, hogy a főnök hív fel, ha nem boldogul valamivel. Annyira megelégeltem az otthoni hivogatást,hogy kijelentettem, hogy eztán minden hívást 2000forintért veszek fel munkaidő után. Ez tegnapelőtt volt, és hatásosnak bizonyúlt, mert azóta nem is zavartak, csak most rossz szemmel néznek rám amiért nem segítek.

2020. okt. 7. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
De, zavarna. Jól tetted, hogy megálljt parancsoltál ennek, mert a fejedre nőnek.
2020. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
De
2020. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Céges telefon a fiókban van lenémítva. Nyugodtan hívhatnak, nem zavar.
2020. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Céges telefonom és laptopom van, vezető vagyok.

Munkaidőn kívül, szabadság alatt is el tudnak érni. Ez a pozícióval jár. Nem esik nehezemre felvenni. (Max, ha nem alkalmas, visszahívom később)

2020. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

A céges mobil nállam is lenémítva munkaidő után.

A privát számomat csak pár fontosabb ember tudja a munkahelyről.

Egy ponton nekem is elszakadt az a bizonyos cérna hasonlóan mint neked és én is leszögeztem, csak akkor zavarjanak ha életbevágóan fontos valami.

2020. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Én csak simán nem venném fel nekik.
2020. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, mennyire vagy megfizetve.
2020. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, a területemen hárman vagyunk váltásban, nap végén este mindig aki dolgozik felhivja a következő napi embert, hogy mi történt a nap, mire számítson másnap,de akkor már beszélgetünk is kicsit, nem vagyunk rosszban, igazából baráti a viszony köztünk. Főnök is felhívhat bármikor, pihenőnap is, de őt is lehet zargatni,ezekből a dolgokból sosincs probléma nálunk.
2020. okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na én emiatt nem használtam ki, hogy a munkahelyem egy épületben van egy nagy társasházzal és olcsóbban vehetek ki ott lakást. A melóhely felett lakó munkatársaimat folyamat hívogatja a főnök, hogy kicsit sokan vannak az üzletben, menjenek le beugrani plusz embernek. Van, hogy az udvarról kiabál fel, ha nyitva az ablakuk, volt, hogy az ajtón dörömbölt. Nekem fontosak a szabadnapjaim, és ha a fél napomat ott töltöttem, utána ne verje nekem senki az ajtómat, hogy induljak le vissza dolgozni. Megmondanám a helyedben, hogy ne csúnyán nézzenek, hanem tanuljanak meg önállóan dolgozni. Én mondjuk nem értek az autószereléshez, de január és április óta eltelt jó pár hónap, azóta csak mennie kellene nekik, főleg ha az elején tanítva is voltak. Az meg természetes, hogy plusz pénzt kérsz, hiszen ha nem vagy beosztva, akkor csak is te osztod be az idődet, nem rendelhetnek be random időpontokban. Ha épp elmész valahova városon kívülre a szabadnapodon és nem képesek egyedül megoldani valami problémát, akkor ott neked nincs semmi felelősséged.
2020. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!