Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hiba volt az önéletrajzba...

Hiba volt az önéletrajzba írnom, hogy van jogosítványom?

Figyelt kérdés
Még augusztusban megpályáztam egy szuper állást, és csak tegnap hívtak interjúra. Nem is igazán reménykedtem, hogy felvételt nyerek pályakezdőként, főleg így 2 hónap után, de minden remekül alakult, és hétfőn már kezdenem kellene. Kapnék céges autót, mert a munkával jár, hogy naponta több céget is fel kell keressek, és néha Pestre is fel kellene menjek. Azt már nem mertem megemlíteni, hogy irtózom a vezetéstől, és közveszélyesnek tartom magam. Most nagyon aggódom a hétfői kezdés miatt. Nagyon vártam erre a lehetőségre, ez milliószor jobb, mint a jelenlegi felszolgálói állásom. Mit tegyek?

2020. okt. 7. 19:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha az állásban olyan dolgot kell csinálni, amitől irtózol, akkor mégsem olyan szuper. Keress olyat, ami a képességeidnek megfelelő!
2020. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Remélem azért van jogsid :D
2020. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Ez már a hirdetésből ki kellett, hogy derüljön, hogy vezetned kell. Hacsak nem busszal akartál látogatóba járni, ami se nem túl elegáns, se árut szállítani nem lehet vele...

Most vagy erőt veszel magadon, és nekiállsz vezetni, vagy megmondod, hogy nem fog menni, de akkor aznap kirúgnak, arra készülj.

2020. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Van jogsim természetesen, csak nem szeretek vezetni, belátom, hogy nincs érzékem hozzá. Szerencsére nem volt komoly balesetem, de annyi apró kis karcolást-horpadást okoztam (sajnos nem csak az én autómnak) három hónap alatt, hogy teljesen elment a kedvem a vezetéstől.
2020. okt. 7. 19:55
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Ne szegje kedved, gyakorolj minél többet, vezess óvatosan
2020. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Apámnak egy 15éves fapados opelje van, és azt sem volt olcsó jávíttatni. Itt 2-5éves skodák vannak, belegondolni is rossz, hogy mennyibe kerülhet javítás akár egy elkottázott parkolás után. Plusz a folymatos stressz sem hiányzik, 20perc alatt megizzadok mire végigmegyek a városon.
2020. okt. 7. 20:08
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Én sem szeretek és évek óta nem is vezettem, pont ezért sem említem meg az önéletrajzomban, olyan helyre meg főleg nem jelentkezek ahol akár csak opcionálisan is megemlítik. Szóval nem tudom most mire számítasz, vagy vezetsz "közveszélyesen" vagy visszamondod az állást.
2020. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Felejtsd el a dolgot! Nem hiányzik, hogy esetlegesen összetörd az autóm, amiért annyit dolgoztam..
2020. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igazából irodai munka lenne, számitógép előtt telefonálgatással, napi talán egy órát kellene autóban töltenem. Sajnos nekem ez is sok, pár perc után reszketni kezd a lábam és annyira izzadok, hogy az cseppet sem nőies. Főleg ha néha Pestre is kellene menjek... ott talán el is ájulnék.
2020. okt. 7. 20:27
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát akkor hanyagold ezt a munkát. Vagy esetleg egy próbát talán megér ahogy gondolod.
2020. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!