Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hány évesen kezdett el...

Ki hány évesen kezdett el dolgozni az első munkahelyén?

Figyelt kérdés
Légyszi írd le azt is, hogy most hány éves vagy, és mit dolgoztál, mennyire örültél neki, és most mit dolgozol,és hogy mennyire vagy megelégedve azzal, amit elértél
2020. okt. 8. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Még 27 évesen se. A szüleim tartanak el. :)


Jöhet a piros jel...

2020. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

16

22f

2020. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ez volt a kérdés.. miért pontoználak le.

De ennek mi az oka? Neked tetszik ez az életvitel?

2020. okt. 8. 22:14
 4/17 anonim ***** válasza:
18 voltam.
2020. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

15

Most 20 leszek

2020. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

#1-es vagyok.


Sajnos nagyon félrecsúsztam és a mai napig szülői segítségre van szükségem. Próbálok talpra állni...

2020. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromtol kezdve dolgoztam a családi gazdaságban (fólia).

19 évesen elkezdtem iskola mellett dolgozni.

21evesen a szakmámban kezdtem el dolgozni és még abban az évben vállalkozó is lettem.

Most 26 vagyok, azóta is azt csinálom, de váltani szeretnék.

Elégedett nem vagyok, utáltam, hogy nem volt gyerekkorom.

Aztán igazából sose voltak munkatársaim, így mindig irigykedtem a barátokra, hogy mennek céges karácsonyi vacsikra stb.

Viszont büszke vagyok arra, amit elértem, de haragszok is magamra, amiért hagytam magam elkenyelmesedni és nem fejlődtem eleget.

Szóval elég összetett ez nálam 🌠

2020. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
+ Azt még kihagytam, hogy olyan büszke vagyok azokra, akik már dolgoztak. ;)
2020. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
24
2020. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen dolgoztam először, közmunkázni mentem, ki a városszéli gátoldalra + erdőbe. Sose gondoltam rá komoly munkahelyként, csak egy ilyen egynyári lébecolásként, amíg a szakmámmal nem találok valami normális munkahelyet. Csak végül homokszem került a gépezetbe, ugyanis nagyon nem akaródzott munkát találnom abban a térségben, úgyhogy majd egy évet sikerült ott lehúznom.

Igazából minden kellemetlen tényezője ellenére, én szerettem ott lenni. A fizetés persze egy vicc kategória volt, de ennek fényében a munkában sem szakadtunk meg, kint voltunk a jó levegőn és eldumáltuk, elhülyéskedtük a napokat a többi kollégával. Jó emlékekkel jöttem el onnan :)

Utána kitanultam még egy OKJ-t, majd ismét elkezdtem különböző alkalmi munkahelyeken dolgozni, de egy idő után meguntam ezt a rendszert. 24-25 évesen már nem volt buli és kalandos egyik f*s munkahelyről a másikra vándorolni, hanem azt éreztem, hogy most már valami komolyabbat szeretnék kezdeni magammal, megállapodni végre valahol.

Jelenleg egy könyvesboltban dolgozok a fővárosban. Nagyon szeretem, mert illik hozzám és nagyon kényelmes, komfortos :)

És őszintén szólva, mai fejjel már örülök, hogy anno nem féltem "bepiszkolni" a kezem a közmunkával, meg a többi gyári-üzemi munkákkal, mert sokkal tisztább lelkiismerettel élvezem a jelenlegi kényelmemet úgy, hogy közben tudom, hogy már megjártam a másik végletet, a szamárlétra alját is.

Régen persze én is arról álmodoztam, hogy az első OKJ-m után rögtön meg is találom életem munkahelyét, és ott építek magamnak karriert, de most biztos sokkal nyámnyilább és elkényeztetettebb ember lennék, ha akkor így alakult volna.

Bármennyire is nem szerettem az előző munkahelyeimet, emberileg, jellemileg, tapasztalatilag nagyon sokat kaptam tőlük.


26/F

2020. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!